ATSO MESLEK KOMİTELERİ TEK,TEK TOPLANIYOR

ATSO MESLEK KOMİTELERİ TEK,TEK TOPLANIYOR

ATSO MESLEK KOMİTELERİ  TEK,TEK TOPLANIYOR
ATSO MESLEK KOMİTELERİ  TEK,TEK TOPLANIYOR akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 681 kez okundu.
Advert

ATSO MESLEK KOMİTELERİ

TEK,TEK TOPLANIYOR

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Meslek komiteleri olağan aylık toplantılarını yapmaya devam ediyor. Meslek  Komitesi üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilen toplantılarda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Başkan Bayraktar toplantının açılışında yaptığı konuşmasında, Akyazı Ticaret ve  Odası´ndaki meslek komitesi çalışmalarına vurgu yaparak,” Odamız bünyesindeki meslek komitelerimizin çalışmaları bizler için büyük önem taşımaktadır. Bu kapsamda, sektörlerde yaşanan gelişmeler, ortaya çıkan sorunlar ve sektör temsilcilerinin taleplerine ilişkin olarak çalışmalar yapmaktayız. Bu toplantılarımızda elde edeceğimiz veriler ışığında sorunlara çözüm bulabilmek adına üst kuruluşumuz olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği başta olmak üzere ilgili bakanlıklar nezdinde girişimlerde bulunacağız” dedi.

 Başkan Bayraktar, sektörlerin sorunlarına çözüm bulunması noktasında bu tür toplantıları düzenlemeye devam edeceklerini belirtti ve sektör temsilcilerine sundukları katkılardan dolayı teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500