BAYRAKTAR’DAN TARIM KREDİ BÖLGE BİRLİĞİ’NE ZİYARET

BAYRAKTAR’DAN TARIM KREDİ BÖLGE BİRLİĞİ’NE ZİYARET

BAYRAKTAR’DAN TARIM KREDİ BÖLGE BİRLİĞİ’NE ZİYARET
BAYRAKTAR’DAN TARIM KREDİ BÖLGE BİRLİĞİ’NE ZİYARET akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 837 kez okundu.
Advert

BAYRAKTAR’DAN TARIM KREDİ BÖLGE BİRLİĞİ’NE ZİYARET

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Z.Şinasi Bayraktar, Tarım Kredi Kooperatifleri  Sakarya Bölge Birliği’ni ziyaret etti.

Başkan Bayraktar, Tarım Kredi Kooperatifleri İzmir Bölge Birliği Müdürü iken geçtiğimiz hafta Tarım Kredi Kooperatifleri Sakarya  Bölge Birliği Müdürlüğüne getirilen Mustafa Erhan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Başkan Bayraktar, Tarım Kredi Kooperatifleri Bölge Birliğinin Sakarya da olması, bölge ekonomisi ve çiftçimiz için önemli olduğuna vurgu yaptı. Üyelerimiz ve çiftçilerimizle ilişkilerinizi arttırarak ilimizin ve ilçemizin zirai ürünler üreten işletmelerine  girdi maliyetlerini düşürmeye gayret ediyorsunuz. Çiftçiye ihtiyaç duyduğu kaynaklarınızdan ucuza kredi sağlıyor, tarımsal makine, gübre, mazot gibi girdilerini kredilendiriyor, çiftçimizin üretim yapması için mücadele ediyorsunuz. Bölge çiftçimizin de Tarım Kredi Kooperatiflerinden destek alımlarına devam ederek hem kooperatiflerimiz canlandırır hem de kendilerine de üretim desteği olmuş olur, dedi

ATSO Başkanı Bayraktar’ın ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirten Tarım Kredi Sakarya Bölge Müdürü Mustafa Erhan, Bölge birliği olarak tüm imkanlarımızı Sakarya çiftçisine vermek üzere çalışmalarımızı yoğunlaştıracağız dedi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AKYAZI BELEDİYESİ BU HALE NASIL GELDİ  İŞÇİ MAAŞLARI NEDEN ÖDENMİYOR
AKYAZI BELEDİYESİ BU HALE NASIL GELDİ İŞÇİ MAAŞLARI NEDEN ÖDENMİYOR
31 MART SONRASI   BEŞ YILIN  GERÇEKLERİ AÇIKLANACAK MI?
31 MART SONRASI BEŞ YILIN GERÇEKLERİ AÇIKLANACAK MI?