Advert BALIK

AKYAZI EYYUP GENÇ FEN LİSESİ BU YIL DA BAŞARISINDAN SÖZ ETTİRİYOR.

AKYAZI EYYUP GENÇ FEN LİSESİ BU YIL DA BAŞARISINDAN SÖZ ETTİRİYOR.

AKYAZI EYYUP GENÇ FEN LİSESİ  BU YIL DA BAŞARISINDAN SÖZ ETTİRİYOR.
AKYAZI EYYUP GENÇ FEN LİSESİ  BU YIL DA BAŞARISINDAN SÖZ ETTİRİYOR. akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 494 kez okundu.
Reklam Advert

AKYAZI EYYUP GENÇ FEN LİSESİ

BU YIL DA BAŞARISINDAN SÖZ ETTİRİYOR.

Daha önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da üniversite sınavı başarısı ve üniversiteye yolladığı öğrencilerinin yerleştiği bölümler ile kendinden söz ettiren Akyazı Eyyup Genç Fen Lisesi kendine güvenen öğrenci ve velilerini yanıltmadı.

Okul müdürü Murat YEŞİLBAŞ “Geçen yıl yapmış oldukları özverili çalışmalar ile öğrencilerin hayallerine ulaşmalarını sağlayan okul müdürü sayın Murat ÖZDEMİR’e, 12. Sınıfların koordinatörlüğünü yapan sayın Mehmet ALTIPARMAK’a  ve değerli öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum, öğrencilerimize bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyorum, inşallah bundan sonraki yıllarda da başarımız devam edecek ”dedi.

 

AKYAZI EYYUP GENÇ FEN LİSESİ 2018 YILI ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN ÖĞRENCİ LİSTESİ

Sıra No

Ad Soyad

Program Adı

Üniversite Adı (SAYISAL PUAN  TÜRÜ)

1

SEDANUR ÖZARSLAN

Cerrahpaşa Tıp

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ-CERRAHPAŞA

2

AYHAN ORUÇ

Makine Mühendisliği (İngilizce)

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

3

ALİ YASİN YÜKSEK

Makine Mühendisliği (İngilizce)

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

4

ZEHRA KARIŞ

Tıp

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)

5

SÜMEYRA ÖZKAN

Tıp Fakültesi (İngilizce)

MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

6

RABİA YAŞAR

Tıp Fakültesi

GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)

7

BURAK KALIN

Tıp Fakültesi (İngilizce)

MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

8

MURAT KEMAL ŞAHİN

Tıp Fakültesi

SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

9

ZEYNEP AKTÜRK

Tıp Fakültesi

İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ

10

BERK KEÇİLİ

Tıp Fakültesi

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

11

MUHAMMET TAHA TAŞ

Makine Mühendisliği

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

12

HİLMİ ZENGİN

Tıp Fakültesi

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

13

ABUBEKİR KAYA

Tıp Fakültesi

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

14

EMİRHAN KARADENİZ

Bilgisayar Mühendisliği

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

15

MELİKE NUR İBAK

Tıp Fakültesi

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)

16

HACER BATMAN

Tıp Fakültesi

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ

17

MURAT CAN İKİZ

Tıp Fakültesi

AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

18

İREM POLAT

Tıp Fakültesi

BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ

19

NİSA ÇELİK

Tıp Fakültesi

BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ

20

HÜMEYRA AMASYA

Tıp Fakültesi

AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

21

HİLAL MEHLİKA ALTIPARMAK

Tıp Fakültesi

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ

22

HASAN DOĞUKAN BAKIR

Tıp Fakültesi

AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ

23

RABİA KÜÇÜKGÖBEKCİ

Tıp Fakültesi

ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ

24

MUHAMMET DEMİRBAŞ

Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

25

BATUHAN KİREMİTÇİGİL

Uzay Mühendisliği (İngilizce)

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

26

RAHMİ RAHMAN ŞENGÖZ

Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

27

MUHAMMED FURKAN DEMİR

Tıp Fakültesi

UŞAK ÜNİVERSİTESİ

28

GÖKAY AKSOYLU

Makine Mühendisliği

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

29

ÇAĞLA SELÇUK

Tıp Fakültesi

NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ

30

NİDANUR DEĞİRMENCİOĞLU

Tıp Fakültesi

NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ

31

MİHRİBAN GÜNER

Diş Hekimliği Fakültesi

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

32

BERAT ÖZBAY

Diş Hekimliği Fakültesi

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)

33

KEREM CAN ORMAN

Tıp Fakültesi (%25 İndirimli)

İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

34

AYŞE ALEYNA AKDEMİR

Eczacılık Fakültesi

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)

35

SERRANUR TEKŞUT

Tıp Fakültesi (%50 İndirimli)

İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ

36

OĞUZHAN ALİ YARTAŞI

Diş Hekimliği Fakültesi

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)

37

ERHAN DURSUN

Diş Hekimliği Fakültesi

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)

38

ERVANUR SAKA

Endüstri Mühendisliği

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

39

BUSE ÖZYURT

Diş Hekimliği Fakültesi (%50 İndirimli)

İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ

40

EBRAR ATAR

Eczacılık Fakültesi

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)

41

MUSTAFA KAYIT

Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)

ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)

42

EBRAR FATMA ACAR

Eczacılık Fakültesi

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

43

MELİSA NUR AYDIN

Eczacılık Fakültesi

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

44

ŞEYMA SİNEM ERDOĞAN

Mimarlık (İngilizce) (Burslu)

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

45

YUSUF İŞLER

Diş Hekimliği Fakültesi (%25 İndirimli)

BEZM-İ ÂLEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

46

BETÜL GÜNER

Gülhane Eczacılık Fakültesi (Ankara)

SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

47

ZEYNEP HANDE UBAY

Eczacılık Fakültesi

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)

48

SEVAL ALTUNTAŞ

Bilgisayar Mühendisliği

GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)

49

EDANUR KAPTI

Eczacılık Fakültesi (%50 İndirimli)

İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ

50

AYCAN ÇELEBİ

Beslenme ve Diyetetik

EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)

51

MEHTAP ÇELİK

İnşaat Mühendisliği

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ-CERRAHPAŞA

52

SEDANUR AYKAL

Mimarlık

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

53

SERKAN SARICA

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (İngilizce)

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

54

OĞUZHAN DANYERİ

Bilgisayar Mühendisliği

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

55

SÜMEYYE ÇOLAK

Matematik Öğretmenliği

MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

56

HANDE DEMİRÇİVİ

Beslenme ve Diyetetik

SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

57

RANA PALAS

Beslenme ve Diyetetik

SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

58

AYŞE ŞEVVAL MARTİN

Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce)

GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

59

EMİR TAHA SELMAN

Moleküler Biyoloji ve Genetik

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

60

ERMAN AKSOY

Makine Mühendisliği

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

61

KEMAL CAN ÇAVDAROĞLU

Bilgisayar Mühendisliği (İÖ)

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

62

DAMLA MELEK DEMİRTAŞ

Hemşirelik

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ-CERRAHPAŞA

63

AYŞE GİZEM SATICI

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ

64

ZEYNEP BAĞDATLI

Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İÖ)

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

65

ESLEM DESDİCİOĞLU

Dil ve Konuşma Terapisi (%50 İndirimli)

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

66

ESRA NUR GÜRCAN

Fen Bilgisi Öğretmenliği

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)

67

RUMEYSA YAŞAR

İç Mimarlık

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

68

ENES ÇELİK

Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli)

İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ

69

BEYZA NUR ÇAY

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (İngilizce)

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

70

FATMA NUR ÖZTÜRK

Hemşirelik

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

71

AYŞE PINAR BAŞKAN

Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli)

İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ

72

HASAN BASRİ KÖROĞLU

Tarımsal Genetik Mühendisliği (İngilizce)

NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ

73

GÖRKEM DÖNMEZ

Orman Mühendisliği

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ

Sıra No

Ad Soyad

Program Adı

Üniversite Adı (EŞİT AĞIRLIK PUAN  TÜRÜ)

1

SAMET AMİRGAN

Hukuk Fakültesi

MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

2

KÜBRA KAPLAN

Hukuk Fakültesi

MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)

3

ENES FURKAN BÜLBÜL

Hukuk Fakültesi

İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 MİLYON EURO  HİBE KREDİYİ NEDEN REDDETTİNİZ
20 MİLYON EURO HİBE KREDİYİ NEDEN REDDETTİNİZ
AKCAN AKYAZI’YI PARSEL,PARSEL SATIYOR MU?  GÖL PARK 49 YILLIĞINA  AKSARTEPE 20 YILILĞINA  NİÇİN VERİLDİ
AKCAN AKYAZI’YI PARSEL,PARSEL SATIYOR MU? GÖL PARK 49 YILLIĞINA AKSARTEPE 20 YILILĞINA NİÇİN VERİLDİ