Reklamı Geç
Advert ÇİKOLATA

BAYRAKTAR FUAR TANITIM TOPLANTISINA KATILDI

BAYRAKTAR FUAR TANITIM TOPLANTISINA KATILDI

BAYRAKTAR FUAR TANITIM TOPLANTISINA KATILDI
BAYRAKTAR FUAR TANITIM TOPLANTISINA KATILDI akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 942 kez okundu.
Advert

BAYRAKTAR FUAR TANITIM TOPLANTISINA KATILDI 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi , Sakarya’daki Ziraat Odaları ve Sakarya Ticaret Borsası öncülüğünde 25-23 Ekim tarihleri arasında Hendek Çok Amaçlı Fuar Alanı'nda düzenlenecek olan Sakarya 1. Tarım Hayvancılık Makineleri Teknolojileri ve Yem Fuarının tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

90 bin ziyaretçi ile 5 binin üzerinde alıcıyı ağılayacak olan fuarın Sen Otelde yapılan tanıtım toplantısına Vali Vekili Bekir Dınkıncı, Sakarya Tarım ve Orman Bakanlığı İl Müdürü Mehmet Erdemir, Sakarya Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Ali Şener Bayraktar, Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Daire Başkanı Yusuf Çelebi,  Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili Cem Gün ile çok sayıda sivil toplum kurulu temsilcisi ve firma yöneticileri katıldı.

            Sakarya Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı ve Akyazı Ziraat Odası Başkanı Ali Şener Bayraktar toplantıda yaptığı konuşmada, Sakarya ilinde Tarım ve Hayvancılık fuarı düzenlenmesinden büyük memnuniyet duyduklarını bu tür organizasyonlar bir taraftan ilin tanıtımına önemli katkılar sağlarken diğer taraftan da çiftçilerimizin yeni teknolojilerle tanışmasına, değişik yerlerden gelen çiftçilerin buluşmasını sağlayarak mesleki tecrübelerin ve bilginin paylaşılmasına, kültürler arası kaynaşmaya imkan sağlamaktadır.

            Sakarya ili ekonomisinin bugün itibari ile %20’sini oluşturan Tarım ve Hayvancılık geçmişte de ilin ekonomisi adına önemli bir ekonomik sektördü, bugünde önemli bir sektör, gelecekte de önemli bir sektör olarak var olmaya devam edecektir. Bizler Sakarya da doğmuş, bu ilde büyümüş, bu ilde doymuş, geçmişini bu ilde defnetmiş, bugün ve gelecekte neslimiz le Sakarya ilinde yaşamayı arzu eden Sakarya’nın evlatları olarak ilimize katkı sağlayacak her türlü faaliyetin yanındayız ve destek olmaya da  hazırız.

                Bayraktar konuşmasını; Sakarya İlinde bu fuarın yapılmasına katkı sağlayan ve toplantıya katılan herkese teşekkür ederek bitirdi. 

Advert japon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AKCAN YAPTIĞI HİZMETLERİ AÇIKLADI  YAPTIĞI AÇIKLAMADA  YILDIZ KONUTLARI NEDEN YOK
AKCAN YAPTIĞI HİZMETLERİ AÇIKLADI YAPTIĞI AÇIKLAMADA YILDIZ KONUTLARI NEDEN YOK
AKCAN AKYAZI HALKINI NAMERT İLAN ETTİ
AKCAN AKYAZI HALKINI NAMERT İLAN ETTİ