Reklamı Geç
Advert
Advert UMRE Advert

AKYAZI’DA 15 TEMMUZ

AKYAZI’DA 15 TEMMUZ

AKYAZI’DA 15 TEMMUZ
AKYAZI’DA 15 TEMMUZ akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 883 kez okundu.
Advert

AKYAZI’DA 15 TEMMUZ

 Akyazı Kaymakamlığı ve Belediyemiz tarafından düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri Halkımızın yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.. 15 Temmuz gecesi olduğu gibi bugün de yüreği Vatan ve Bayrak sevgisi ile dolu halkımız meydanlarda yerini aldı. Milletimiz ile ne kadar övünsek azdır.

 

3 Gün Organize edilen etkinlikler çerçevesinde;

 

Sakarya Vali Yrd. Akyazı Kaymakam V. Mehmet Fatih ÇİÇEKLİ, Belediye Başkanı Hasan AKCAN ve İlçe Protokolü ile birlikte 15 Temmuz Gazilerimiz Serkan SAĞLAM ve Hasan KARSLI ile Kıbrıs Gazimiz Sabri AKAY'ı hanelerinde ziyaret etti.

 

15 Temmuz programlarında ilk gün halkımızın yoğun katılımıyla, Gazi Üzeyir Civan, Yavuz Selim Koç şiir dinletileri, Belediye Mehteran konseri ve Dursun Ali Erzincanlı 15 Temmuz şiirleri ile gerçekleştirildi.

 

15 Temmuz programlarında ikinci gün halkımızın yoğun katılımıyla, İlçe müftülük yaz okulları öğrencileri, Ebru sergisi, 15 Temmuz fotoğraf sergisi ve Mehmet Kemiksiz konseri ile gerçekleştirildi.

 

15 Temmuz programlarında üçüncü gün ilçe merkez mezarlığında şehitlik ziyareti ve okuma programı gerçekleştirdik. Ardından ise 15 Temmuz ve tüm şehitlerimiz anısına Akyazı Gazi Süleyman Paşa Camisinde okuma programı gerçekleştirildi.

                

15 Temmuz programların final programımız halkımızın yoğun katılımıyla, protokol konuşmaları, Akyazı Şehitler Anıtı açılışı, Eyüp Sultan eski vaizi Hüseyin Güleç hocanın konuşması ve Küçücek Tasavvuf Derneği konseri ile gerçekleştirildi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
8.MADDEYE KİMLER OY VERDİ
8.MADDEYE KİMLER OY VERDİ
AKYAZI BELEDİYESİNDE YAPILAN ŞAŞIRTAN  ATAMALAR
AKYAZI BELEDİYESİNDE YAPILAN ŞAŞIRTAN ATAMALAR