TZOB) GENEL BAŞKANI ŞEMSİ BAYRAKTAR BEKİR PAKDEMİRLİ’YE

TZOB) GENEL BAŞKANI ŞEMSİ BAYRAKTAR BEKİR PAKDEMİRLİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

TZOB) GENEL BAŞKANI ŞEMSİ BAYRAKTAR

BEKİR PAKDEMİRLİ’YE
TZOB) GENEL BAŞKANI ŞEMSİ BAYRAKTAR

BEKİR PAKDEMİRLİ’YE akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 1100 kez okundu.
Advert

TZOB) GENEL BAŞKANI ŞEMSİ BAYRAKTAR

BEKİR PAKDEMİRLİ’YE

HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, milletvekili seçilen Ziraat Odası Başkanlarıyla birlikte, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

TZOB Genel Başkanı Bayraktar, ziyarette, Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli ile tarımın sorunlarını görüştü. Tarım Bakanı Pakdemirli’ye kur ve enflasyondaki yükseliş nedeniyle çiftçinin başta mazot olmak üzere girdi maliyetlerinin arttığını, üreticinin daha fazla destek beklediğini ileten Bayraktar, fındığın Karadeniz için çok önemli olduğunu, alıcısı az satıcısı çok olan oligopol bir ortamda fiyatın serbest piyasa koşullarına göre teşekkül etmediğini, Toprak Mahsulleri Ofisi’nin (TMO) piyasada olması gerektiğini söyledi.

Bayraktar ile Tarım Bakanı Pakdemirli, eğitim başta olmak üzere çiftçinin ve tarım sektörünün sorunları ve bunların çözümü konusunda işbirliği halinde çalışmayı kararlaştırdılar.

Ziyarete Milletvekili seçilen Ziraat Odası Başkanları olan Aydın Milletvekili Rıza Posacı, Adıyaman Milletvekili Yakup Taş ve Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel de katıldılar.

Advert japon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DURMAK YOK SATMAYA DEVAM
DURMAK YOK SATMAYA DEVAM
20 MİLYON EURO NE OLDU
20 MİLYON EURO NE OLDU