Advertbalık Advert yazıcı

TZOB GELEN BAŞKANI BAYRAKTAR CUMHURBAŞKANI VE 27. DÖNEM MİLLETVEKİLİ GENEL SEÇİM SONUÇLARININ ÜLKEMİZ VE MİLLETİMİZ İÇİN HAYIRLI OLMASINI DİLEDİ.

TZOB GELEN BAŞKANI BAYRAKTAR CUMHURBAŞKANI VE 27. DÖNEM MİLLETVEKİLİ GENEL SEÇİM SONUÇLARININ ÜLKEMİZ VE MİLLETİMİZ İÇİN HAYIRLI OLMASINI DİLEDİ.

TZOB GELEN BAŞKANI BAYRAKTAR  CUMHURBAŞKANI VE 27. DÖNEM MİLLETVEKİLİ GENEL SEÇİM SONUÇLARININ  ÜLKEMİZ VE MİLLETİMİZ İÇİN HAYIRLI OLMASINI DİLEDİ.
TZOB GELEN BAŞKANI BAYRAKTAR  CUMHURBAŞKANI VE 27. DÖNEM MİLLETVEKİLİ GENEL SEÇİM SONUÇLARININ  ÜLKEMİZ VE MİLLETİMİZ İÇİN HAYIRLI OLMASINI DİLEDİ. akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 980 kez okundu.

TZOB GELEN BAŞKANI BAYRAKTAR

CUMHURBAŞKANI VE 27. DÖNEM MİLLETVEKİLİ GENEL SEÇİM SONUÇLARININ

ÜLKEMİZ VE MİLLETİMİZ İÇİN HAYIRLI OLMASINI DİLEDİ.

 

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nde millet iradesinin büyük bir katılımla sandığa yansıdığını ve seçimlerin örnek bir demokratik olgunlukla gerçekleştirildiğini belirterek, sonuçların ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diledi.

Bayraktar, seçimle ilgili yaptığı açıklamasında, şunları kaydetti:

“Seçimlerin milletimize yakışır şekilde, huzur içinde, yüksek katılım ve olgunlukla gerçekleştirilmiş olmasından büyük memnuniyet duyuyoruz. Milletimiz görevini yerine getirmiş ve ülke yönetimini belirleyen iradesini, yüksek katılımlı bir seçimle sandığa yansıtmıştır. Şimdi hızla seçim süreci geride bırakılmalı, toplumun bütün kesim ve sektörleri topyekûn olarak ülke sorunlarına ve menfaatlerine odaklanmalıdır.”

Bayraktar, ilk turda çoğunluğun oyunu alarak yeniden Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan’ı ve meclise girme başarısı gösteren 600 milletvekillini tebrik ederek, seçim sonuçlarının ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diledi.

 

 

 

Advert japon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
8.MADDEYE KİMLER OY VERDİ
8.MADDEYE KİMLER OY VERDİ
AKYAZI BELEDİYESİNDE YAPILAN ŞAŞIRTAN  ATAMALAR
AKYAZI BELEDİYESİNDE YAPILAN ŞAŞIRTAN ATAMALAR