Advertbalık Advert yazıcı

2017 - 2018 EĞİTİM ÖĞRETİM SENE SONU KARNE TÖRENİ DÜZENLENDİ

2017 - 2018 EĞİTİM ÖĞRETİM SENE SONU KARNE TÖRENİ DÜZENLENDİ

2017 - 2018 EĞİTİM ÖĞRETİM SENE SONU  KARNE TÖRENİ DÜZENLENDİ
2017 - 2018 EĞİTİM ÖĞRETİM SENE SONU  KARNE TÖRENİ DÜZENLENDİ akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 751 kez okundu.

2017 - 2018 EĞİTİM ÖĞRETİM SENE SONU

KARNE TÖRENİ DÜZENLENDİ

2017 - 2018 Eğitim Öğretim Sene sonu karne töreninin ilki İlçemiz okullarından Paris İlk/Ortaokulunda karne töreni yapıldı.

Okuldaki Karne töreni 43 şube 1250 öğrencinin katılımıyla coşkulu bir şekilde kutlandı. Sunuculuklarını okulun Türkçe öğretmenleri Reşat BEYOĞLU ve Zuhal ALTUN’un yaptığı törene İlçe Kaymakamı Mehmet Fatih ÇİÇEKLİ, İlçe Belediye Başkanı Hasan AKCAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep ÖZDEMİR ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mahmut GÜVEN’in katılımıyla coşkulu bir şekilde kutlandı. . 

İstiklal Marşı ile başlayan törende Okul Müdürü Emin AKBAYRAK, İlçe Belediye Başkanı Hasan AKCAN ve Akyazı Kaymakamı Mehmet Fatih ÇİÇEKLİ öğrenci velilerine ve öğrencilere günün anlam ve önemi üzerine konuşma yaptılar. Öğrencilerin coşkulu alkışlarıyla devam eden törende Paris İlk ve Ortaokulunda okuyup ilk üç dereceye giren 4, 5, 6, 7 ve 8. Sınıf öğrencilerine başarı madalyası takıldı. 

Okul Müdürü Emin AKBAYRAK, Okula gelerek öğrencilerin törenine iştirak eden protokol üyelerine çiçek takdim ederek teşekkür etti. 

Karne Töreninin ikincisi de Taşburun Mehdi Kalkan İmam Hatip Ortaokulunda yapıldı. törene İlçe Kaymakamı Mehmet Fatih ÇİÇEKLİ, İlçe Belediye Başkanı Hasan AKCAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep ÖZDEMİR ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mahmut GÜVEN katıldı.

Öğrencilere karnelerin dağıtımından sonra, Onur belgesi ve mavi kart projesi kapsamında öğrencilere altın, bisiklet, tablet gibi ödüller dağıtıldı.

Karne töreni öğrencilerin coşkulu alkışlarıyla sona erdi.

 

Advert japon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500