Advertbalık Advert yazıcı

GENÇLERİN MİLLETVEKİLİ OLACAĞIM

GENÇLERİN MİLLETVEKİLİ OLACAĞIM

GENÇLERİN MİLLETVEKİLİ OLACAĞIM
GENÇLERİN MİLLETVEKİLİ OLACAĞIM akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 857 kez okundu.

GENÇLERİN MİLLETVEKİLİ OLACAĞIM

24 Haziran seçimleri için çalışmalarını her geçen gün artan bir tempoyla sürdüren AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Kenan Sofuoğlu Geyve’de gençlerle buluştu.

Geyve İlçe Gençlik Kolları tarafından düzenlenen gençlik buluşmasına Sakarya Milletvekili Adayı Kenan Sofuoğlu, Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer, Geyve İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Geyve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Faruk Koç ile birlikte katıldı. “Artık gençlerin milletvekili olacak”

İftar sonrası buluştuğu gençlerle sohbet eden Dünya Şampiyonu Milli Motosikletçi: “Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından Milletvekili Adaylığı görevi verildikten sonra insanlarla konuştum, büyüklerime fikir danıştım, yaptığım tüm istişarelerden sonra en önemli amaç olarak ‘ben gençlere faydalı olacağım’ dedim. Yaptığım iş gereği gençlerle sürekli iç içe oldum, sporcu olarak onların sıkıntılarına şahit oldum. Şimdi ise milletvekili olarak bu sıkıntılara bir nebze de olsa çözüm getirme imkanı nasip olursa genç sporcuların sorunlarını, gençliğin genel istek ve taleplerini dile getirerek çözüm için var gücümüzle çalışacağız. Ben de gencim, giyim tarzı olarak, olaylara yaklaşım olarak neredeyse her konuda gençlerle ortak bir yaklaşıma, bakış açısına sahibim. 24 Haziran’dan sonra nasip olursa ‘gençlerin milletvekili, bir abisi’ olacağım, her alanda Milli Sporcularımıza, spora gönül vermiş gençlere destek olmak, zamanında benim de yaşadığım kronik sorunlara çözüm getirmek için çalışacağım. Gençlikle ilgili konularda hep birlikte önemli, güzel işlere imza atacağız.” Dedi. “Milletvekili olunca giyim tarzınız değişecek mi? Motosiklet ve spor arabanın yerini makam arabası mı alacak?”

Gençlik buluşmasına katılanların yoğun ilgisi ile karşılaşan Sofuoğlu gençlerin sorularını da cevapladı.

Genç bir hayranının “milletvekili olunca giyim tarzınız değişecek mi? Motosiklet ve spor arabanın yerini makam arabası mı alacak?” sorusuna karşılık “ben bugüne kadar hep olduğum gibi görünmeye çalıştım, benim giyim tarzım, yaşam tarzım bu şekilde, beni sevenler de beni bu şekilde sevdi, ben de nasılsam öyle olmaya devam edeceğim. Motosiklet benim için bir tutku, ne spor giyim tarzımdan ne de motosikletimden kopmayı düşünmüyorum ancak Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde gerçekleştirilecek çalışmalarda elbette daha resmi giyinmem gereken zamanlar olacak bu durumlara da ayak uyduracağım, Meclise motosikletle gideceğim zamanlar da olacak.” Dedi.

Sakaryaspor için destek sözü

Başka bir gencin “Bildiğiniz üzere Sakaryaspor final maçında yenildi, hepimiz çok üzüldük. Seçildikten sonra Sakaryaspor için desteklerinizi çok yoğun bir şekilde istiyoruz” sözlerine karşılık Sofuoğlu: “Ben bu şehrin çocuğuyum ve bu şehirde Sakaryaspor’a olan sevginin, tutkunun, bağlılığın ne derece yüksek

olduğunu çok iyi biliyorum. Dileğimiz Sakaryasporumuzu çok daha iyi yerlerde Süper Lig’de, Avrupa Kupalarında görmek 24 Haziran’dan sonra milletvekili olarak neler yapabiliriz, nasıl maksimum katkı sağlarız bu konuları da yine hep birlikte değerlendirerek elimizden gelen gayreti göstereceğiz.” Dedi.

Gençlik buluşmasının ardından teravih namazını Alifuatpaşa Merkez Camii’nde kılan Sofuoğlu, namaz çıkışı Alifuatpaşalılarla sohbet etti, genç hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
8.MADDEYE KİMLER OY VERDİ
8.MADDEYE KİMLER OY VERDİ
AKYAZI BELEDİYESİNDE YAPILAN ŞAŞIRTAN  ATAMALAR
AKYAZI BELEDİYESİNDE YAPILAN ŞAŞIRTAN ATAMALAR