Advertbalık Advert yazıcı

SAKARYA AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI ABDULLAH MERT’TEN MERT’ÇE AÇIKLAMA

SAKARYA AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI ABDULLAH MERT’TEN MERT’ÇE AÇIKLAMA

SAKARYA AK PARTİ  MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI  ABDULLAH MERT’TEN  MERT’ÇE AÇIKLAMA
SAKARYA AK PARTİ  MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI  ABDULLAH MERT’TEN  MERT’ÇE AÇIKLAMA akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 1162 kez okundu.

SAKARYA AK PARTİ  MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI

ABDULLAH MERT’TEN  MERT’ÇE AÇIKLAMA

AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Abdullah Mert, önemli açıklamalarda bulundu.

Seçim süreci, aday adayları, Ramazan ayı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın misyonu ve hedeflere kadar birçok detaya kadar çok önemli açıklamalarını kamuoyu ile paylaşan AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Abdullah Mert, önemli mesajlar da da bulundu. Abdullah Mert’in soyadı gibi Mert’çe açıklamaları şu şekilde yer aldı:

“Değerli hemşerilerim ve 24 Haziran genel seçimlerinde aday adayı olan dava arkadaşlarım. 24 Haziran seçimleri vatanımıza milletimize ve tüm İslam âlemine hayırlar getirmesini dilerim. Şahsımın ve tüm aday adayı olan arkadaşlarımın birer dava adamı olduğuna, inancım tamdır. Dava adamı olmak için, çok ilim sahibi olmaya, zengin ya da güçlü olmaya gerek olmadığı, sadece inandığı, güvendiği doğrultuda, samimi ve içten olmak gerektiği de bir gerçektir. Samimiyet, davanın esası ve temelidir. İnsanlar maddi ve manevi fedakârlıklarıyla, paylaştıklarıyla, hiçbir menfaat gözetmeden, inandıkları davaya hizmet ederler.

Önümüzdeki genel seçimler, için çok sayıda aday adayı arkadaşımın, müracaat etmesi ve adaylık için var gücüyle çalışması, Adalet ve Kalkınma Parti mensuplarının, dava bilincinin, ne kadar gelişmiş olduğunun bir emaresidir. Bu dava bilincini besleyen, başlıca manevi değerlerimizin, başta inancımız olmak üzere, vatan sevgisi, bayrak sevgisi, milli birlik ve beraberliğimizi güçlendiren, tüm unsurların yüksek seviyede olduğuna inanıyorum. Tüm aday adayı olan arkadaşlarımın, çeşitli fedakârlıklar yaparak, bu hizmet yarışına katıldıklarını biliyorum. Şahsım özellikle, zaten kısa sürecek olan bu seçim sathında görev alsın ya da almasın, tüm aday adayı arkadaşlarımın, bu sürede tüm fedakârlıkları yapacağına ve gereken mücadeleyi vereceğine inancım tamdır. Önümüzdeki genel seçimlerin, ülkemizin ehemmiyeti açısından sahada topyekûn çalışmayı mücadele etmeyi gerektirmektedir.

Cumhurbaşkanı ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemiz için koymuş olduğu 2023 ve 2071 hedeflerine ulaşması, daha güçlü bir Türkiye, çocuklarımıza daha güzel bir gelecek, ve birlikte büyük hedeflere varabilmek için, mücadelemiz devam edeceğini ve gücümüzün son raddesine kadar çalışmaya devam edeceğimizin bilinmesini isterim.

ALLAH birlik ve beraberliğimizi bozmasın, bu davaya hizmet edenlerin yar ve yardımcısı olsun”

 

Advert japon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Burhan tokat     2018-05-19 Allah yolunu açık etsin