Advertbalık Advert yazıcı

ATSO 74.TOBB GENEL KURULUNA KATILDI

ATSO 74.TOBB GENEL KURULUNA KATILDI

ATSO 74.TOBB GENEL KURULUNA KATILDI
ATSO 74.TOBB GENEL KURULUNA KATILDI akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 661 kez okundu.

ATSO 74.TOBB GENEL KURULUNA KATILDI 

TOBB BAŞKANLIĞINA  HİSARCIKLIOĞLU

BEŞİNCİ KEZ SEÇİLDİ

 

 Ülke genelindeki tüm Oda ve Borsa Başkan ve Üst Kurul Delegelerinin iştirak ettiği 74. TOBB Genel kuruluna katılan Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şinasi Bayraktar Akyazı’ya geri döndü.

Genel Kurula Akyazı TSO Yönetim Kurulu Başkan'ı Z.Şinasi Bayraktar ,Meclis Başkanı Muzaffer Başer, Birlik Delegesi Sadi Ömercikoğlu  ve Genel Sekreter  Yalçın Karaçayır  katıldı. 

74. Genel Kurulda yapılan seçim ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanlığına yeniden M. Rifat Hisarcıklıoğlu seçildi. Hisarcıklıoğlu, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi'ndeki 74. Genel Kurul'da yapılan seçimde, geçerli oyların tamamını alarak 4 yıl süreyle TOBB Başkanı oldu.​

 

TOBB Başkanlığına ilk kez 16 Haziran 2001'de seçilen Hisarcıklıoğlu, beşinci kez bu görevi yürütecek.

TOBB ETÜ Spor salonunda gerçekleşen genel kurula katılan ATSO Başkanı Bayraktar, TOBB’un 74. Genel Kurulu’nda geçerli oyların tamamını alarak 4 yıl süreyle yeniden  TOBB Başkanlığına seçilen M.Rifat Hisarciklioğlu’nu tebrik eder başarılarının devamını dilerim,dedi.

 İş dünyasını bir araya getiren genel kurulda mevcut olan sorunların genel kurul öncesi yapılan komisyon toplantılarında ele alınıp, genel kurula sunulduğunu belirten Bayraktar, Ülkenin kalkınmasına büyük katkı sağlayan, insanlara iş ve aş veren değerleri bünyesinde barındıran TOBB’un yaptığı genel kurula beklenenin üzerinde ilgi gösterildiğini söyledi ve çok verimli ve de başarılı bir genel kurulu geride bıraktık. Bu genel kurulda alınan kararlar hem iş dünyasına hem de ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500