EFSANE ŞAMPİYON KENAN SOFUOĞLU VEDA ETTİ

EFSANE ŞAMPİYON KENAN SOFUOĞLU VEDA ETTİ

EFSANE ŞAMPİYON KENAN SOFUOĞLU VEDA ETTİ
EFSANE ŞAMPİYON KENAN SOFUOĞLU VEDA ETTİ akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 933 kez okundu.

EFSANE ŞAMPİYON KENAN SOFUOĞLU VEDA ETTİ

Dünya Supersport Şampiyonası’nda 5 kez şampiyonluğa ulaşan milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, aktif sporculuk kariyerini sonlandırdı.

Sofuoğlu için Dünya Supersport Şampiyonası’nın 5. ayağı İtalya yarışında jübile organizasyonu düzenlendi. Imola Pisti'ndeki şampiyonanın bugünkü sıralama turlarına katılan Sofuoğlu, ardından basın toplantısı düzenleyerek aktif sporculuk kariyerini noktaladı.

Kenan Sofuoğlu, yaptığı açıklamada, takımı Kawasaki Pucetti’nin kendisi için çok güzel bir organizasyon gerçekleştirdiğini söyledi.

Seyirciler ve bu sporu seven İtalyanların önünde düzenlenen jübile organizasyonunun bugüne kadar hiçbir sporcuya nasip olmadığını vurgulayan Sofuoğlu, şöyle konuştu:

“Aynı zamanda gösteri için çıkacağım yarışa ilk çizgiden başlama hakkı kazandım. Yarınki yarış için başarılı olunca bugün herkes ne yapacağımı sordu. Ben buraya yarışmak için değil, yarışlara elveda etmeye geldim. Rabbim çok güzel başarılar, kariyer nasip etti. Bugün veda günümüzdü, resmi olarak da artık burada noktaladık. Yarın son olarak tamamlamak istiyoruz. Burada bana destek olan herkese çok teşekkür ediyorum. Benim için çok güzel bir gündü.”

 

Advert japon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hüseyin Elik     2018-05-15 Kenan kendisinin bu dünyada bir numara olduğunu kanıtladı. Artık kendi işini kurmalı ve aile fertlerine de Zaman ayırmalı. Kendini bütün Türkiye hem seviyor; hem de takdir ediyor. Kararından dolayı kutlarım.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DURMAK YOK SATMAYA DEVAM
DURMAK YOK SATMAYA DEVAM
20 MİLYON EURO NE OLDU
20 MİLYON EURO NE OLDU