Advertbalık Advert yazıcı

AK PARTİ SAKARYA MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI SELÇUK YAŞAR VİDEOLU MESAJLA HEMŞERİLERİNDEN DESTEK İSTEDİ.

AK PARTİ SAKARYA MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI SELÇUK YAŞAR VİDEOLU MESAJLA HEMŞERİLERİNDEN DESTEK İSTEDİ.

AK PARTİ SAKARYA MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI SELÇUK YAŞAR  VİDEOLU MESAJLA HEMŞERİLERİNDEN DESTEK İSTEDİ.
AK PARTİ SAKARYA MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI SELÇUK YAŞAR  VİDEOLU MESAJLA HEMŞERİLERİNDEN DESTEK İSTEDİ. akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 1817 kez okundu.
Advert

AK PARTİ SAKARYA MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI SELÇUK YAŞAR

VİDEOLU MESAJLA HEMŞERİLERİNDEN DESTEK İSTEDİ.

 Sakarya AK Parti Milletvekili aday adayı

Selçuk Yaşar, hemşerilerine videolu mesaj göndererek dua ve destek istedi.

 

Aday adaylığını açıklamadan önce İstanbul Büyükşehir Belediyesi BİMTAŞ Özel Kalem Müdürü olan Akyazılı Selçuk Yaşar, ilçe ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

 

Milletvekili olarak tecrübelerini Sakarya'ya hizmet için kullanmak isteyen Yaşar, Taraklı yolunda çektiği videolu mesajla hemşerilerinden destek istedi.

 

Milletvekili aday adayı Selçuk Yaşar

videolu mesajında şunları kaydetti; "

 

“Değerli Sakaryalılar, değerli hemşerilerim Ben Selçuk Yaşar, Sakarya’dan Ak Parti aday adayıyım. Yaklaşık 2 haftadır ilçelerimizi 2 defadır ziyaret ediyorum. İlçe başkanlıklarımızı fırsat olursa belediye başkanlıklarımızı ziyaret ediyorum. Şu anda Taraklı yolu üzerinde durdum. Yeşillikler, tepeler, mavilikler Taraklı yolu üzerinde sizinle paylaşmak istediğim güzellikler. Sizlerden dua ve destek bekliyorum. Bizler bu şemsiye altında AK Parti’nin 16 yıldır ülkemizde liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın oluşturmuş olduğu bu güzel yapının içerisinde var olabilen sıradan Anadolu ailelerinin evlatlarıyız. Bizler bu yapı içerisinde ülkemiz, bölgemiz ve Sakarya’mız için daha faydalı güzel işler yapmak istiyoruz. Ben bu noktada 40 yaşında 4 kız çocuğu babası Selçuk Yaşar olarak tüm hemşerilerimden tüm Sakaryalılardan dua ve destek bekliyorum. Kalın sağlıcakla. Allah’a emanet olunuz.”

LÜTFEN TIKLAYIN  İZLEYİN

https://youtu.be/FmtPRKEZv_4

 

Advert japon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500