Advert selçuk
Advert BALIK

ATSO YÖNETİMİ TOÇOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

ATSO YÖNETİMİ TOÇOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

ATSO  YÖNETİMİ TOÇOĞLU’NU ZİYARET ETTİ
ATSO  YÖNETİMİ TOÇOĞLU’NU ZİYARET ETTİ akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 626 kez okundu.
Advert

ATSO  YÖNETİMİ TOÇOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Z.Şinasi Bayraktar ve yeni Yönetim Kurulu Üyeleri ile  birlikte Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Samimi  bir ortamda geçen ziyaret sırasında yapılan konuşmalarda  başkanlar başında bulundukları kurumlar marifeti ile yapılan çalışmalar hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulundular.

ATSO Başkanı Z.Şinasi Bayraktar, Sakarya’da Akyazı’nın önemli bir konumda olduğunun altını çizdi ve Akyazı’da Sanayi, Tarım ve Turizmin iç içe olduğunu belirtti ve bu önemli ilçemizde Büyükşehir Belediyemizin de getireceği hizmetlerle daha çok katkı vermesi bekleniyor dedi.

Bayraktar,  ziyaretimizi Odamızın yeni Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlar ile birlikte yaptık. Hem tanışma hem de karşılıklı bilgi alışverişini içeren bir ziyaret oldu. Ben şahsen bu ziyaretten memnuniyet duydum dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’da ATSO Başkanı Z.Şinasi Bayraktar, Oda Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte yaptıkları ziyaretten memnuniyet duyduğunu söyledi. Ayrıca ATSO da yapılan seçimlerin ardından Başkan Bayraktar ve oluşan yeni yönetim kurulu üyelerine görevlerinde başarılar dileklerinde bulundu

Başkan Toçoğlu ziyarette başkanlar olarak kendi konularımız üzerinde bilgi alışverişi yaptık ve ben Büyükşehir olarak 2018 yılı ve sonrasında Akyazı İlçemize yapacağımız yatırımlarla ilgili Başkan Bayraktar ve Yönetim Kurulu Üyelerine bilgiler aktardım dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 MİLYON EURO  HİBE KREDİYİ NEDEN REDDETTİNİZ
20 MİLYON EURO HİBE KREDİYİ NEDEN REDDETTİNİZ
AKCAN AKYAZI’YI PARSEL,PARSEL SATIYOR MU?  GÖL PARK 49 YILLIĞINA  AKSARTEPE 20 YILILĞINA  NİÇİN VERİLDİ
AKCAN AKYAZI’YI PARSEL,PARSEL SATIYOR MU? GÖL PARK 49 YILLIĞINA AKSARTEPE 20 YILILĞINA NİÇİN VERİLDİ