Advertbalık Advert yazıcı

AKYAZILI İLKER ÖZBUDAK ADAY ADAYLIK MÜRACAATINI YAPTI

AKYAZILI İLKER ÖZBUDAK ADAY ADAYLIK MÜRACAATINI YAPTI

AKYAZILI İLKER  ÖZBUDAK  ADAY ADAYLIK MÜRACAATINI YAPTI
AKYAZILI İLKER  ÖZBUDAK  ADAY ADAYLIK MÜRACAATINI YAPTI akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 1985 kez okundu.

AKYAZILI İLKER  ÖZBUDAK

ADAY ADAYLIK MÜRACAATINI YAPTI

Akyazı’lı ,Akyazı eski SP İl Genel Meclis üyesi Ahmet Özbudak’ın oğlu ,İlker Özbudak , İyi Parti Sakarya İl binasına büyük bir kalabalıkla yürüdü.

Sakarya avukatlarından, genç neslin temsilcisi ,İlker Özbudak ,Sakarya Öğretmen evi bahçesinde toplanan kalabalık bir gurup ile, Sakarya İyi Parti il binasına çıktı .

Sakarya iyi Parti İl binasında ,Akyazı’lı İlker Özbudak sevgisi, Sakarya seninle gurur duyuyor sloganları ile dile geldi.

Genç avukat İlker Özbudak’ın Milletvekilliği müracaatında İyi Parti İlçe Başkanları ve eski il Başkanı Hüsamettin Atasever de vardı .

Akyazı iyi Parti İlçe Başkanı Servet Top, iyi Parti Sakarya il yöneticisi Kerem Durmuş, Akyazılı STK ve Akyazı iyi parti yöneticisi, Gökhan Kaçar, Murat aydın ve çok sayıda Akyazı’lı da vardı .

İyi Parti Sakarya İl teşkilatını dolduran kalabalığı alkışlı ve sloganlı heyecanlı ortamda ,İlker Özbudak  konuşmasını yaptı. Ana gibi yar olmaz ,Sakarya gibi diyar olmaz diyen Özbudak ,genç olarak sizlerin güveni ile Sakarya Milletvekili olacağım. Merkez ve Sakarya İlçelerinin tümünün vekili olmak için bu gün aday adaylığımı açıklıyorum. Gençler artık söz sahibi olmak istiyor diyen Özbudak gencim iyi Partideyim, gençliğin ve tüm büyüklerimin sözü olmak için yol çıkıyorum ,beni bırakmayın dedi.

Sakarya İyi Parti Kurucu İl yönetim kulu üyesi olmaktan onur duyuyorum, Sakarya’nın Allah nasip eder ve siz Sakaryalı büyüklerim, genç arkadaşlarım bana el verirse, ,Sakarya’yı yalnız bırakmayacağım. Sakarya Milletvekillerinin ,Sakarya’ya ,Sak arya’lıya, Sakarya’nın sorunlarına duyarsız olduklarını görüyorum. Ben Sakarya için çalışacağım, gençliğim ,bilgim, kültürüm, hele de güzü de Sakarya’lı oluşum, bana Sakarya’ya sahip çıkacak güç oluyor. diyerek katılımcılara destekleri için teşekkür eden Özbudak, artık durmak yok, sokaklarda olacağız, evlere gireceğiz ,gece demeden, gündüz demeden çalışmalarımıza başlayacağız. Genel Başkanımız Meral Akşener ve ,Gik üyemiz Ümit Dikbayır’ın Sakarya’da en yüksek oyu alıp yüz akları olmak için amansız çalışacağız, Allah yar ve yardımcımız olsun diyerek mikrofondan ayrıldı. Tebrikleri kabul etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Enver Arslan     2018-04-28 Akyazı’nın gururu. Babası Ahmet Abi pırlanta gibi adam, ne güzel çocuk yetiştirmiş. Yaşlı siyasilerden bıktık. İyi parti böyle adaylarla 1 vekil fazla kazanır. Bu kardeşimizin hem Akyazı hem Sakarya için üst sıralarda yer alması dileğiyle, yolu açık olsun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
8.MADDEYE KİMLER OY VERDİ
8.MADDEYE KİMLER OY VERDİ
AKYAZI BELEDİYESİNDE YAPILAN ŞAŞIRTAN  ATAMALAR
AKYAZI BELEDİYESİNDE YAPILAN ŞAŞIRTAN ATAMALAR