Advertbalık Advert yazıcı

FEYZİ BORA AK PARTİ AKYAZI TEŞKİLATI OLARAK BU SEÇİMDE DE MARMARA BÖLGE BİRİNCİLİĞİ İÇİN ELİMİZDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPACAĞIZ.

FEYZİ BORA AK PARTİ AKYAZI TEŞKİLATI OLARAK BU SEÇİMDE DE MARMARA BÖLGE BİRİNCİLİĞİ İÇİN ELİMİZDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPACAĞIZ.

FEYZİ BORA AK PARTİ AKYAZI TEŞKİLATI OLARAK  BU SEÇİMDE DE MARMARA BÖLGE BİRİNCİLİĞİ İÇİN ELİMİZDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPACAĞIZ.
FEYZİ BORA AK PARTİ AKYAZI TEŞKİLATI OLARAK  BU SEÇİMDE DE MARMARA BÖLGE BİRİNCİLİĞİ İÇİN ELİMİZDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPACAĞIZ. akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 798 kez okundu.

 

FEYZİ BORA AK PARTİ AKYAZI TEŞKİLATI OLARAK

BU SEÇİMDE DE MARMARA BÖLGE BİRİNCİLİĞİ İÇİN ELİMİZDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPACAĞIZ.
 

 

AK Parti Genel Başkanı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ‘ın 24 Haziran 2018 tarihinde almış olduğu erken seçim kararıyla tarihi bir sürecin içerisine girmiş bulunmaktayız. Olağan kongremizle birlikte yenilenen tazelenen teşkilatımızda bu alınan karar büyük bir heyecan ile karşılanmıştır. Türkiye için ileri demokrasi için her zaman büyük adımlar atan AK Partimiz inşallah bu geçiş süreciyle de ülkemizin yükselişine önemli bir ivme kazandıracaktır. Önümüzdeki süreçte AK Parti Akyazı teşkilatı olarak sahadaki aktifliğimizi arttırıp bu seçimde de Marmara Bölge birinciliği için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.
Sandık kurullarımızla, mahalle teşkilatlarımızla, gençlik kollarımızla, kadın kollarımızla ve ana kademe yönetim kurulumuzla teşkilat içi yapılanmamızı tamamlamış bulunmaktayız. İlk günkü aşk ve heyecanla çok çalışıp seçimden mutlak zafer elde edeceğimize inancımız tamdır. İnşallah bu seçimde de kazanan milletimiz, demokrasimiz ve AK Partimiz olacaktır.
Önümüzdeki süreç Türkiye’mize, Sakarya’mıza, Akyazı’mıza, aziz milletimize ve AK Parti teşkilatlarımıza hayırlı uğurlu olsun.

Feyzi Bora

İlçe Başkanı

 

 

Advert japon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
8.MADDEYE KİMLER OY VERDİ
8.MADDEYE KİMLER OY VERDİ
AKYAZI BELEDİYESİNDE YAPILAN ŞAŞIRTAN  ATAMALAR
AKYAZI BELEDİYESİNDE YAPILAN ŞAŞIRTAN ATAMALAR