Advertbalık Advert yazıcı

MUHTARLAR DERNEĞİNDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

MUHTARLAR DERNEĞİNDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

MUHTARLAR DERNEĞİNDEN  HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN  HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ  akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 725 kez okundu.

MUHTARLAR DERNEĞİNDEN  HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ  

Akyazı Muhtarlar Derneği Başkanı Bekir Durmuş ve Yönetim Kurulu Üyeleri ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Öztürk’te hazır bulundu.

Muhtarlar Derneği Başkanı Durmuş, Pazar günü yapılan Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde üyelerinin teveccühü ile tekrar Başkanlığa seçilen Z.Şinasi Bayraktar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kendilerine bu güne kadar Oda üyelerine ve İlçemize verdiği ve yeniden Oda Başkanlığına seçilerek bundan sonra da vereceği  katkılarından dolayı Akyazı Muhtarlar Derneği olarak teşekkürlerimizi sunduk, dedi.

Başkan Bayraktar, Muhtarlar Derneği’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, amacımız üyelerimiz başta olmak üzere ilçemiz için gerekli hizmetleri yapmaktır. Üyelerimizin menfaatleri doğrultusunda onlara hizmet vermek ve uygun çalışmalarda bulunmak istiyoruz. İlçemizin sanayisini, ticaretini ve soysa ekonomik kalkınmasını ileriye taşımak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz, dedi

 

Advert japon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500