Advertbalık Advert yazıcı

AKYAZI BUNU KONUŞUYOR 32 YIL ÖNCE ÖLDÜ DENİLEN ÇOCUK YAŞIYOR MU?

AKYAZI BUNU KONUŞUYOR 32 YIL ÖNCE ÖLDÜ DENİLEN ÇOCUK YAŞIYOR MU?

AKYAZI BUNU KONUŞUYOR  32 YIL ÖNCE ÖLDÜ DENİLEN ÇOCUK YAŞIYOR MU?
AKYAZI BUNU KONUŞUYOR  32 YIL ÖNCE ÖLDÜ DENİLEN ÇOCUK YAŞIYOR MU? akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 1037 kez okundu.

AKYAZI BUNU KONUŞUYOR

32 YIL ÖNCE ÖLDÜ DENİLEN ÇOCUK YAŞIYOR MU?

 

Giresunlu kadın, Akyazı'da 32 yıl önce dünyaya getirdiği bebeğinin eski eşi tarafından kendisine öldüğü söylenip evlatlık verildiğini iddia etti

 

Akyazı'da 32 yıl önce dünyaya getirdiği bebeğinin eski eşi tarafından kendisine öldüğü söylenip evlatlık verildiğini iddia eden 7 çocuk annesi kadın, ,“Müge Anlı ile Tatlı Sert” programına katılarak gerçeği arıyor. 

 

Programa katılan Gülçin Baytar, hastanede çocuğunun öldüğünün kendisine söylendiğini ileri sürerek; "Hastanede bana 'çocuğun öldü' dediler. Ama ben ölmediğini biliyorum. Daha sonra hastanede yanımda olan Şefik (eski eşi) bana bunu itiraf ettiler. Oğlum olduğunu, avukat olduğunu biliyorum. Benim çocuğumu ne yaptıysalar onu söylesinler" dedi. 

 

Kadının eski eşi ise çocuğun evlatlık verildiği iddialarını yalanladı. Hastanede kendisine çocuğun öldüğünün söylendiğini belirten eski koca; " 'Çocuğunuz erken olduğu için, oksijeni yetersiz oldu. Kendine gelemedi. Çocuğunuz vefat etti.' dediler. Çocuk ne oldu? dedim. 'Devlet gömdü' dediler. İleri de başım ağrır diye bana çocuğun vefatıyla ilgili ölüm kağıdını verir misiniz' diye ricada bulundum. Evraklarım evde yandı yok.,  oldu. Çocuğu belki yaşıyordur, belki de ölmüştür. Bunu ben bilemiyorum. Hastane yöneticilerinin anlattığını anlatıyorum.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500