Advertbalık Advert yazıcı

POLİS TEŞKİLATININ 173. YILI AKYAZI DA KUTLANDI

POLİS TEŞKİLATININ 173. YILI AKYAZI DA KUTLANDI

POLİS TEŞKİLATININ 173. YILI  AKYAZI DA KUTLANDI
POLİS TEŞKİLATININ 173. YILI  AKYAZI DA KUTLANDI akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 970 kez okundu.

POLİS TEŞKİLATININ 173. YILI

AKYAZI DA KUTLANDI

 

Polis Teşkilatını Kuruluşunun 173. Yıldönümü nedeniyle polis haftası etkinlikleri kapsamında bugün saat 11:30 de Akyazı İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Bedir Atatürk anıtına çelenk koydu.

Atatürk anıtında gerçekleştirilen tören vatan uğruna şehit polislerin anısına bir dakikalık Saygı duruşu, akabinde İstiklal marşı okunarak Türk bayrağının göklere çekilmesiyle başladı.

Programa, Akyazı kaymakamı V. Mehmet Fatih Çiçekli, Akyazı belediye başkanı Hasan Akcan, Akyazı Cumhuriyet Başsavcısı Bahadır Altan Bayındır Akyazı Askerlik Şubesi Başkanı Çağatay Ergü, Akyazı Jandarma karakol komutanı Binbaşı Mustafa Hekimoğlu, siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşları katıldı.

İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Bedir törende yaptığı kısa konuşmada, halkımızın sevgi ve güvenine mazhar olan polis teşkilatımızın 173. yılını kutlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan sizlere ve Akyazı halkına şükranlarımı arz ediyorum. Bu uğurda kutsal görevi ifasında devamlı desteğini gördüğümüz sayın ilçe kaymakamımıza, ilçe jandarma komutanına belediye başkanımıza sayın savcımıza adliye personeline ve gece gündüz demeden canla başla çalışan meslektaşlarıma ve onların cefakâr eş ve çocuklarına teşekkürümü bir borç biliyorum. Vatanı bayrağı ve milleti uğruna hiç çekinmeden canını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

Akyazı kaymakamı Çiçekli konuşmasında Türk polis teşkilatının kuruluş yıldönümünde şehit edilen polislerimizin ve vatanı, görevi ve milleti uğruna canını vermiş tüm şehitlerimizi anarak polis teşkilatımızın kuruluş yıl dönümünü kutladı.

Anıt önünde gerçekleştiren tören sonunda hatıra fotoğrafı çektirildi

Advert japon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
8.MADDEYE KİMLER OY VERDİ
8.MADDEYE KİMLER OY VERDİ
AKYAZI BELEDİYESİNDE YAPILAN ŞAŞIRTAN  ATAMALAR
AKYAZI BELEDİYESİNDE YAPILAN ŞAŞIRTAN ATAMALAR