Advertbalık Advert yazıcı

S.A.BA.H. DERNEĞİNDEN KAYMAKAM ÇİÇEKLİ’YE ZİYARET

S.A.BA.H. DERNEĞİNDEN KAYMAKAM ÇİÇEKLİ’YE ZİYARET

S.A.BA.H. DERNEĞİNDEN  KAYMAKAM ÇİÇEKLİ’YE ZİYARET
S.A.BA.H. DERNEĞİNDEN  KAYMAKAM ÇİÇEKLİ’YE ZİYARET akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 714 kez okundu.

S.A.BA.H. DERNEĞİNDEN

KAYMAKAM ÇİÇEKLİ’YE ZİYARET

Kısa adı S.A.BA.H. olan Sakarya Afet Bilincini geliştirme, Afete Hazırlama 

 ve Arama Kurtarma Derneği Başkanı İlhan Durgut ve dernek üyelerinden bir gurup Akyazı’ya vekaleten  atanan Sakarya Vali Yardımcısı Mehmet Fatih Çiçekli’yi makamında ziyaret ederek kendisini İlçeye hoş geldiniz diyerek başarı dileklerinde bulundular.

Ziyaret sırasında Başkan İlhan Durgut ilk önce beraberindeki arkadaşlarını tanıttı. Daha sonra S.A.BA.H. Derneğinin faaliyetleri hakkında bilgi verdikten sonra da Kaymakam Çiçekli’ye  S.A.BA.H. Derneğinin faaliyetlerini içeren bir dosya sundu.

Kaymakam Çiçekli’de  Vali yardımcılığı sırasında İl Afet Acil Durum bölümünün kendi konusu olduğunu belirterek  S.A.BA.H. Derneği hakkında bilgi sahibi olduğunu söyledi. Afetlerden en az zararla kalkabilmenin sizin gibi sivil toplum kuruluşlarının çok önemli olduğunu ifade eden Kaymakam Çiçekli vatandaşların Afet öncesi, Afet sırasında ve Afet sonrasında hazırlıklı olmasının önemi her geçen daha iyi anlaşılıyor. Sizler bu konuda önemli bir mesafe kat etmişsiniz. Tebrik ediyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Dedi. Kaymakam Çiçekli  Kaymakamlık olarak S.A.BA.H. derneğine gerekli desteği vereceğini de ifade etti.

Advert japon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
8.MADDEYE KİMLER OY VERDİ
8.MADDEYE KİMLER OY VERDİ
AKYAZI BELEDİYESİNDE YAPILAN ŞAŞIRTAN  ATAMALAR
AKYAZI BELEDİYESİNDE YAPILAN ŞAŞIRTAN ATAMALAR