CEMAAT CENAZE NAMAZI KILDI AMA! Cemaat Cenaze Namazını Kıldı, Mezarlığa Gitti, Tabut Boş Çıktı

CEMAAT CENAZE NAMAZI KILDI AMA! Cemaat Cenaze Namazını Kıldı, Mezarlığa Gitti, Tabut Boş Çıktı

CEMAAT  CENAZE NAMAZI KILDI AMA!  Cemaat Cenaze Namazını Kıldı, Mezarlığa Gitti, Tabut Boş Çıktı
CEMAAT  CENAZE NAMAZI KILDI AMA!  Cemaat Cenaze Namazını Kıldı, Mezarlığa Gitti, Tabut Boş Çıktı akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 1299 kez okundu.

CEMAAT  CENAZE NAMAZI KILDI AMA!

Cemaat Cenaze Namazını Kıldı, Mezarlığa Gitti, Tabut Boş Çıktı

 

Adapazarı'nda Emine Uğur yakalandığı hastalık sebebiyle bir süredir Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi görüyordu. 3 çocuk annesi olan, eşini de yıllar önce kaybeden Emine Uğur'un durumu dün gece saatlerinde ağırlaştı ve hayata gözlerini yumdu. Uğur'un cenazesi tedavi gördüğü hastanenin morguna götürüldü. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü görevlileri aynı günün sabahında geldikleri hastanede, cenazeyi koyduklarını düşünerek araca boş tabutu yerleştirdi.

Emine Uğur'un yaşadığı Adapazarı Cumhuriyet Mahallesi'ndeki evine helallik alınması için boş tabut getirildi. Tabut cenaze namaz kılınması için kent merkezindeki Orhan Camii'ne taşınırken Emine Uğur'un yakınları burada yakınlarının  taziyelerini kabul etti.Tabut burada öğle vaktinde kılınan cenaze namazının ardından Erenler Mezarlığı'na götürüldü. Mezarlığa gelen kalabalık cenazeyi gömmek için açtıkları tabutun içinin boş olduğunu görünce şok oldu.Cenaze işlerine telefon açılması üzerine Uğur'un cenazesinin morgda unutulduğu ortaya çıktı.Daha sonra cenaze morgdan alınarak mezarlıkta yeniden cenaze namazının kılınmasından sonra toprağa verildi. Ayrıca Emine Uğur'un yakınları konuyla ilgili kendilerine ulaşan gazetecilere konuşmadı.

Advert japon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DURMAK YOK SATMAYA DEVAM
DURMAK YOK SATMAYA DEVAM
20 MİLYON EURO NE OLDU
20 MİLYON EURO NE OLDU