YİNE SÖZ VERDİ

YİNE SÖZ VERDİ

YİNE SÖZ VERDİ
YİNE SÖZ VERDİ akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 1628 kez okundu.

YİNE SÖZ VERDİ

30 MART 2014 SEÇİM ÖNCESİ VERİLEN SÖZLERE RAĞMEN YAPILAMIYAN TERMİNAL BİR KEZ DAHA GÜNDEME GELDİ ODA BAŞKANLARI İLE YAPILAR TOPLANTIDA BELEDİYE BAŞKANI AKCAN YİNE TERMİNAL SÖZÜ VERDİ

 ilçe halk otobüsleri terminal ile ilgili Oda başkanları ve şoförler Odası başkan ve yöneticileri toplantıda buluştu.

 

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan Akyazı’nın en önemli ihtiyaçlarından biri olan Şehirlerarası terminal ve İlçe halk otobüslerine yapılacak garajlar için Akyazı Oda başkanları ve şoförler Odası ile Belediye binasındaki makamında toplantı yaptı.

 

Toplantıda Akyazı Batakköy mahallesinde mevcut tır garajının karşı kısmında, Akyazı Devlet hastanesine ise çok yakın bir bölgede kısa bir süre içerisinde yapımına başlanacak olan Akyazı Şehirlerarası ve ilçeler arası halk otobüslerin kullanacağı terminal konusu ile ilgili görüş alışverişinde bulundular. 

 

Toplantı hakkında bilgi veren Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan “ İlçemizin ihtiyaçlarını ve eksikliklerini gidermek ve İlçemize yakışır bir terminal kurabilmek adına ilçemiz tüm kurum ve kuruluşları, odaları ile karşılıklı istişare halinde el birliği ile çalışıyoruz. Terminal konusu ile ilgili yaptığımız toplantımız gayet verimli geçti. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk yeni terminalimizde olması ve olmaması gereken konular hakkında istişare yaptık. İnşallah en kısa zaman içerisinde de Yeni terminalimizi Akyazı’ya kazandıracağız”dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DURMAK YOK SATMAYA DEVAM
DURMAK YOK SATMAYA DEVAM
20 MİLYON EURO NE OLDU
20 MİLYON EURO NE OLDU