Advert selçuk
Advert BALIK

BORA’DAN TEŞEKKÜR MESAJI

BORA’DAN TEŞEKKÜR MESAJI

BORA’DAN TEŞEKKÜR MESAJI
BORA’DAN TEŞEKKÜR MESAJI akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 855 kez okundu.
Advert

BORA’DAN TEŞEKKÜR MESAJI

Ak Parti Akyazı İlçe Teşkilatı Başkanı Feyzi Bora basın açıklaması yaparak

5.Olağan kongreye katılanlara teşekkür mesajı yayınladı

 

AK PARTİ AKYAZI İLÇE TEŞKİLATI BAŞKANI FEYZİ BORA’NIN TEŞEKKÜR MESAJI

 

Değerli Ak Parti sevdalısı kardeşlerim ve Sevgili Akyazılı Hemşerilerim

Ak Parti Akyazı 5. Olağan kongresinde şahsıma tekrar Başkanlık görevi verilmiştir. Bu kutsal ve onurlu görevi şahsıma lütfeden Başta Genel Başkanımız,Cumhurbaşkanımız ve liderimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere,Teşkilatlardan sorumlu genel Bşk yardımcımıza,il başkanımıza ve tüm emeği geçenlere saygı ve hürmetlerimi sunuyorum. 

 

Değerli Kardeşlerim

“Halka hizmet Hakka hizmettir”prensibiyle siyaset okuluna başladık. Bu düstur ile yetiştik ve inşallah görev süresi boyunca bu inançla sizlere hizmet vermeye devam edeceğim. 

Bizim en büyük özelliğimiz, gönül bağıyla birbirimize bağlılığımızdır. Başarımız ise birlik ve beraberliği ve insana hizmeti her şeyin üzerinde tutmamızdır. Bizler AK Parti teşkilatları olarak bu zor ve kritik süreçte aramıza nifak sokulmasına müsade etmeden,birliğimizi, gücümüzü sağlamlaştırarak hizmet esaslı ulvi yolumuza devam etmek zorundayız.

Değerli kardeşlerim 

 

Siyaseti ahlaki değerler ölçüsünde çirkinleştirmeden ve kandırmadan yapmak erdemdir.Ahlaktan yoksun bir siyaset;vatana da millete de hiçbir yarar getirmez. Bu ülkenin güzel insanlarına yapılabilecek en kötü şey de siyaseti;ahlaki değerlerden uzak,gelecek hesabı yaparak şahsi menfaatler için kullanmaktır. İnsanlarımızın saf ve temiz duygularını, güvenlerini hiç kimsenin hırslarına ve emellerine asla kurban etmeyeceğiz. Ben bana verilen emaneti,bu düşünceler içerisinde yapmaya gayret edeceğim. Bu davaya asla zarar vermeyeceğim ve zarar verenlerin karşısında olacağım. En büyük destekçim de siz değerli Akyazılı hemşerilerim olacaktır.  

Bu kutlu günümüzde Kongremize gelerek destek veren tüm Ak Partili kardeşlerime,Koordinatörümüz Düzce Mv. Ayse KEŞİ̇R  hanımefendiye, Millet vekillerimiz sayın Recep UNCUOĞLU, Ayhan Sefer ÜSTÜN ve Prof. Dr. Mustafa İSEN‘e Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Zeki TOÇOĞLU’na,Akyazı Belediye Baskanımız sayın Hasan AKCAN’a, il Başkanımız sayın Fevzi KILIÇ ve il yönetim kurulu üyelerine,

Misafir ilçe başkanlarımıza,

Belediye başkanlarımıza, Oda Başkanlarımıza,

Dernek Başkanlarımıza,

Muhtarlarımıza ve adlarını sayamadığımız kıymetli misafirlerimize ,çok kıymetli delegelerimize katılımlarından dolayı canı gönülden teşekkür ederim. 

 

Bu duygu ve düşüncelerle hepinizi tekrar en kalbi duygularımla selamlıyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
NANKÖRLÜK ETMEYİN  BU DESTAN KOLAY YAZILMADI
NANKÖRLÜK ETMEYİN BU DESTAN KOLAY YAZILMADI
20 MİLYON EURO NE OLDU
20 MİLYON EURO NE OLDU