Advert ************************************** Advert

EZGİ MELDA ÖZDAĞ GURURUMUZ OLDU

EZGİ MELDA ÖZDAĞ GURURUMUZ OLDU

EZGİ MELDA ÖZDAĞ GURURUMUZ OLDU
EZGİ MELDA ÖZDAĞ GURURUMUZ OLDU Admin
Bu içerik 1230 kez okundu.
Advert

EZGİ MELDA ÖZDAĞ GURURUMUZ OLDU

7. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası’nda Akyazılı Taekvondocu Ezgi Melda Özdağ Milli Forma ile gururumuz oldu.

 

7. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası’nda Akyazılı Taekvondocu Ezgi Melda Özdağ  Milli takımı adına yarışarak hem ülkemizi hemde ilimizi başarı ile temsil ederek gururumuz oldu.

 

Sakarya Atakan Taekwondo spor kulübü öğrencisi olan Ezgi Melda ÖZDAĞ ve Aleyna Ceylan İçin antrenörleri Ümit Al ve Buse Al ;sporcularının milli forma altında güreşmelerinden ötürü büyük onur duyduklarını belirterek onlar bizim gururumuz oldular,İnşallah daha büyük ve önemli şampiyonalarda kendilerinden Ülkemize madalyalar kazandırmalarını temenni ediyoruz dediler ve tebrik ettiler.

 

Türkiye Taekwondo Federasyonunun ev sahipliğinde 03-07 Şubat tarihleri arasında düzenlenen 7. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası sona erdi. 52 ülkeden 2 bin 200 civarında sporcunun mücadele ettiği turnuvada sporcular büyükler, gençler, yıldızlar ve poomsae kategorilerinde yarıştılar. Türk sporcular, tüm kategorilerde 63’ü altın, 61’i gümüş ve 115’i bronz olmak üzere 239 madalya elde etti.

 

Türk Taekwondocular, olimpik puanın da dağıtıldığı büyükler kategorisinde 6’sı altın, 4’ü gümüş ve 12’si bronz olmak üzere toplam 22, gençler kategorisinde 9’u altın, 10’u gümüş ve 23’ü bronz olmak üzere toplam 42, yıldızlar kategorisinde 12’si altın, 16’sı gümüş ve 32’si bronz olmak üzere toplamda 60 madalya elde etti. Türk sporcular, poomsae kategorisinde ise 36’sı altın, 31’i gümüş ve 48’i bronz olmak üzere 115 madalya kazandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HANGİSİ DOĞRU  BİR MİLYON TL Mİ?
HANGİSİ DOĞRU BİR MİLYON TL Mİ?
AKYAZI SİZİ NE KADAR  İLGİLENDİRİYOR
AKYAZI SİZİ NE KADAR İLGİLENDİRİYOR