Reklamı Geç
Advert

ÖĞRENCİLERDEN ÖRNEK PROJE

ÖĞRENCİLERDEN ÖRNEK PROJE

ÖĞRENCİLERDEN ÖRNEK PROJE
ÖĞRENCİLERDEN ÖRNEK PROJE           Admin
Bu içerik 413 kez okundu.
Advert

ÖĞRENCİLERDEN ÖRNEK PROJE                                                                          Akyazı Öğrenci Yurdunda yaz döneminde dünyaya gelen yavru kedilere ve annelerine sahip çıkan ve besleyen yurt personeline destek Yurt öğrencilerinden ve Akyazı Belediyesinden geldi.

Okulların  açılmasıyla  yurda gelen öğrenciler de yavru kedileri sahiplendi ve hem yurt personelinin hem de Akyazı Belediyesinin desteğiyle “Kedi Besleme Evi” projesi hayata geçirildi.Yurt personeli ve yurtta barınan öğrenciler geri dönüşüm malzemelerinden kedi evini inşa etti.

Akyazı Belediyesi de yuvanın daha da korunaklı olabilmesi için çelik konstrüksiyon malzeme ile etrafını ve üzerini kapattı.

Akyazı KYK Öğrencileri yemeklerini yavru kedilerle paylaşıyor ayrıca yemekhanede artan yemekler de  minik yavrulara veriliyor böylece minik dostlarımız sıcak yuvalarında beslenip soğuktan korunuyor. Öğrenciler böyle güzel bir  projede yer almaktan çok mutlular  ve   projenin sokak hayvanlarına sahip çıkılması konusunda herkese farkındalık oluşturmasını diliyor.

Akyazı Belediyesine desteklerinden dolayı  teşekkürlerini dile öğrenciler  yeni projelerde desteklerini bekliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BU İKİ SORU DOĞRU MU?
BU İKİ SORU DOĞRU MU?
EVET OYU VEREN MECLİS ÜYELERİ
EVET OYU VEREN MECLİS ÜYELERİ