Reklamı Geç
Advert

BAŞKAN SOYKAN’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

BAŞKAN SOYKAN’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

BAŞKAN SOYKAN’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ
BAŞKAN SOYKAN’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ Admin
Bu içerik 444 kez okundu.
Advert

BAŞKAN SOYKAN’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Küçücek mahallesinde doğalgaz ve altyapı çalışmaları nedeniyle

uzun zamandan beri bozuk olan yolların asfaltlanması nedeni ile

mahalleli bayanlar ve Mahalle Muhtarı Yusuf Şahin ile birlikte Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ‘a teşekkür ziyaretinde bulundular.

Ziyarette söz alan bayanlar, yolların bozukluğundan dolayı en çok sıkıntıyı ev hanımlarının çektiğini; yazın tozdan camlarını dahi açamadıklarını, çamaşırlarını kurutamadıklarını, yağışlı havalarda da çocuklarının ve eşlerinin üzeri sürekli çamur olduğunu ifade ederek en çok çileyi kendilerinin çektiklerini, göreve geldikten kısa bir zaman içinde yolların asfaltlanmasıyla kendilerini bu çileden kurtaran hem Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye, hem Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan’a teşekkürlerini ifade ettiler.

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan; “Bu teşekkürü Büyükşehir Belediye Başkanımız adına, sonra da kendi adına kabul ettiğini, marifetin iltifata tabi olduğu söylense de hiçbir iltifat beklemeden halkımızın bize olan teveccüh ve güvenini boşa çıkarmadan mevcut imkanlar dahilin de Büyükşehir Belediye Başkanımız, İl ve ilçe teşkilatımız, Milletvekillerimizle uyum içerisinde çalışarak halkımızın hak ettiği en iyi en güzel hizmetleri yapabilmek adına elimizden geleni yapacağız. Tüm dinamiklerimiz ile durmadan yorulmadan, daha yaşanılabilir bir Akyazı için çalışacağız.” Diyerek yapılan teşekkür ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
FADIL arık     2019-11-09 ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN İNŞALLAH, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ DAİM ETSİN İNŞALLAH, BAŞARILARINI DAİM ETSİN İNŞALLAH. HAYIRLI ÇALIŞMALAR S.N BAŞKANIM.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BU İKİ SORU DOĞRU MU?
BU İKİ SORU DOĞRU MU?
EVET OYU VEREN MECLİS ÜYELERİ
EVET OYU VEREN MECLİS ÜYELERİ