Reklamı Geç
Advert

BİLAL SOYKAN !!!!!!!....

BİLAL SOYKAN !!!!!!!....

BİLAL SOYKAN !!!!!!!....
BİLAL SOYKAN !!!!!!!.... Admin
Bu içerik 1187 kez okundu.
Advert

BİLAL SOYKAN !!!!!!!.......

Akyazı belediye başkanı Bilal Soykan kamuoyunun

beklediği performansı görev yaptığı zaman içinde

gösterip göstermediği ile ilgili yapılan iki değerlendirmeyi

sizlere sunuyoruz

bu değerlendirmenin ilki

16.10.2019 TARİHLİ

BAŞKAN SOYKAN’IN ALTI AYI

Başlıklı köşe yazısı ile Ali Şanlı tarafından yapıldı

İŞTE O DEĞERLENDİRME

TIKLAYIN

http://www.akyazihalkinsesi.com/kose-yazisi/689/baskan-soykanin-alti-ayi.html

 

 

İkinci değerlendirme ise

06 Kasım 2019 tarihinde

Duayen gazeteci GÜVEN HASBAŞ tarafından yapıldı

Sakarya ilçe belediye başkanlarının 200.gününü değerlendiren değerli üstadımız GÜVEN HASBAŞ Haberlisin haber sitesinde  Akyazı  belediye başkanı BİLAL SOYKAN ve Karapürçek belediye başkanı ORHAN YILDIRIM’IN 200 günü nasıl geçirdiler? Sorusuna cevap olarak görüşlerini beyan etmiş Üstadımızın bu haberini birkaç kez okudum Başkan Bilal Soykan’la ilgili tespitlerine aynen katılıyorum

Bu nedenle bu haberi sizlerle paylaşıyorum  

Bakın üstadımız Bilal başkanla ilgili ne diyor

Soykan bocaladı

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan’ın 200 günlük süreçte vasatı aşamayan performansı sevenlerini şaşkına çevirdi. Soykan’dan yeni yılla birlikte planlamasını yapmış bir başkanlık bekleniyor. Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım ise dün ne ise yarın da aynı olacak gibi görünüyor. 06 Kasım 2019 - 16:20

AKYAZI BELEDİYESİ
Bilal Soykan kapatılan Kuzuluk Beldesi’nin belediye başkanıyken tanınır oldu kamuoyunda. Ardından Büyükşehir Belediyesi’nde çalıştı. Akyazı Belediyesi’nde Hasan Akcan’ın başarısızlığını Soykan henüz avantaja çeviremedi.
Akyazı’nın çiçeği burnunda belediye başkanı bir önceki dönemi sorgulamaktan meseleye kontsantra olamadı desek abartmış olmayız. Sorgulamakta, hesapları incelemekte haklı olan Bilal Soykan maalesef süreci doğru yönetemedi.
Giden başkanın Ak Partili olması belli noktalarda elini kolunu bağladı Soykan’ın. “Aşağı tükür sakal yukarı tükür bıyık” sözünün cuk oturduğu bir durum karşısında bocalayan Başkan Soykan’ı oldukça zor bir süreç bekliyor.
Bilal Soykan enkaz edebiyatını en çok yapan başkanlar arasında. Yazının girişinde de belirttiğim gibi kötü yönetilen bir belediyeyi devraldı. İşi kolay değil. Ancak millet denizin ne kadar dalgalı olduğuna değil geminin limana sağ-salim yanaşıp yanaşmadığına bakacak.
Hizmet bekleyen Akyazılı enkaz edebiyatına, geçmişte yapılan işlerin arapsaçına dönmesiyle ilgilenmeyecek haklı olarak. Başkanlık makamı ağlama yeri değil çözüm yeri. Akyazı Belediyesinin bir önceki yönetimini irdelemekten vazgeçip geleceğe bakalım.
Akyazı Belediyesi Bilal Soykan’ın döneminde atılım yapamayacak anladığımız. Bozuk yollar kah ilçe belediyesinin kah Büyükşehir Belediyesi’nin imkanlarıyla asfalt olur. Onun ötesinde pansumanla çözülecek işler hallolur. Bilal Soykan’dan büyük ölçekli işler beklemek hayal görmek olur.
Soykan icralık işleri çözüme kavuşturmalı. Akyazı 2019 yılını kayıp yıl olarak geçiriyor. 2020 ve sonrası için planlama yapılmalı. Bu yıl enkaz edebiyatıyla atlatılır ama sonrasında kimse ağlayan bir başkan görmek istemez...
Bilal Soykan’ın başkanlığında Akyazı’nın rotası belli olmalı. Soykan’dan büyük ölçekli projeler beklemeyen birisi olarak taklit projelerden kaçınacağını, rüya ile hayal arasında gidip gelmeyeceğini de söyleyebilirim.
Bir önceki dönemle kıyaslandığında daha realist, ikili ilişkileri daha sağlam bir belediye başkanı profili çizeceğine inandığım Bilal Soykan umarım yanıltmaz.
Akyazı’nın ciddi bir potansiyeli var. Birçok ilçeyle kıyaslandığında artı yönleri var.  Akyazı’ya kimlik kazandırmak çok zor olmasa gerek. Turizm, tarım ve eğitim ilçenin yol alacağı alanlar gibi görünüyor.
Sözün özü; 200 günlük performansıyla sınıfta kalan Bilal Soykan’ın realist yaklaşımı ve ikili ilişkilerinin güçlü olması başarıyı getirir. Yeter ki Soykan samimiyetten uzaklaşmasın. 06.11.2019

 

HABERİN ASLINA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN
https://www.haberlisin.com/soykan-bocaladi/39990/

 

AYRICA

16.10.2019 TARİHLİ

BAŞKAN SOYKAN’IN ALTI AYI

Başlıklı köşe yazımda başkan soykanın altı ayı nasıl geçirdiğini bende acizane yazmaya çalıştım

TIKLAYIN

http://www.akyazihalkinsesi.com/kose-yazisi/689/baskan-soykanin-alti-ayi.html

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Aklama paklama dönemi     2019-11-07 Geçen 6 ay 5 yıllık dönemi maalesef aklama ve paklamayla geçti. Örnek olarak kayıp 4 milyon haberlerine ne bir bel. meclis üyesi ne önceki ne şu anda görevli başkan ne akparti ilçe başkanı ne AKP il bşk. hiç biri cevap vermedi. İşin garibi ve ilginç olan tarafı MHP li meclis üyelerinde bu konuda Bi şey sormaya cesaret edemediler. Yoksa malum şahısın tehdit amacıyla örtülü olarak söylediği"benim sahibim var"sözü(insan olan böyle Bi laf etmez) neden çokmu etkilendiler. Mahrem konuya tabi başka!!!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BU İKİ SORU DOĞRU MU?
BU İKİ SORU DOĞRU MU?
EVET OYU VEREN MECLİS ÜYELERİ
EVET OYU VEREN MECLİS ÜYELERİ