Reklamı Geç
Advert JAPON
Advert OKULLA İLGİLİ HER ŞEY JAPON PAZARINDA - OKULLA İLGİLİ HER ŞEY JAPON PAZARINDA - OKULLA İLGİLİ HER ŞEY JAPON PAZARINDA -

MUHTEŞEM KAHVALTI BAŞKAN BİLAL SOYKAN MUHTARLARLA KAHVALTI YAPTI

MUHTEŞEM KAHVALTI BAŞKAN BİLAL SOYKAN MUHTARLARLA KAHVALTI YAPTI

MUHTEŞEM KAHVALTI  BAŞKAN BİLAL SOYKAN MUHTARLARLA KAHVALTI YAPTI
MUHTEŞEM KAHVALTI  BAŞKAN BİLAL SOYKAN MUHTARLARLA KAHVALTI YAPTI Admin
Bu içerik 419 kez okundu.
Advert ************

MUHTEŞEM KAHVALTI

BAŞKAN BİLAL SOYKAN MUHTARLARLA KAHVALTI YAPTI

 

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan mahalle muhtarları ile 9 Ekim Çarşamba günü saat 10.00’da Kuzuluk Termal Otelde İstişare ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi. Toplantı öncesinde mahalle muhtarlarına kahvaltı verildi.

Toplantıya Akyazı Kaymakamı Yakup Güney, Akyazı Ak Parti ilçe Başkanı Mesut Ekrem Akyazı Belediye Başkan yardımcıları, Mehmet Çakmak, Ünal Gündüz, Mehmet Öztürk, Akyazı Muhtarlar Derneği Başkanı Bekir Durmuş, Özel Kalem Müdürü Ali Özer, Muhtarlık İşleri Müdürü Orhan Benli,  Akyazı Saski Müdürü Ömer Faruk Duman, Akyazı Sedaş Müdürü Ömer Kınalı ve Mahalle Muhtarları katıldı.

Selamlama konuşmasını yapan Akyazı Muhtarlar Derneği Başkanı Bekir Durmuş Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan’a mahalle muhtarlarını bir araya getirmesinden ve istişare toplantısı yapmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

İstişare toplantısında konuşma yapan Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan “İlçemizin birçok noktasında Asfalt ihtiyacı olduğu malum. Teknik ekiplerimizle mahalle mahalle, sokak sokak tespitlerimizi yaptık. İlçemizin 375 bin ton asfalt ihtiyacı var. Buda bu günün parasıyla 93 milyon lira demek. Göreve geldiğimizden bu yana Altı ay gibi bir sürede Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte 36.000 ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirdik. SASKİ marifetiyle Küçücek Mahallemizde yakında yapılacak olan serimle birlikte bu sene 40.000 ton sıcak asfalt yapmış olacağız. Belediyemiz bütçesini en etkili ve en verimli şekilde kullanacağız. İşimiz çok, imkanlarımız belli. Asla mazeret üretmeyeceğiz. Seçim öncesi çalışmalarımızda sözünü verdiğimiz gibi Vatandaşlarımızı tozdan çamurdan çukurdan kurtarmamız gerek. Çok konuşarak değil, çok çalışarak öne çıkacağız. Halkımızın ve Hakkın rızasını kazanmak için gayret göstereceğiz. İlçemiz genelinde Asfalt, yama, alt yapı yol genişletme ve benzeri gibi birçok teknik çalışmamız sürüyor bunlar yenileri de eklenerek hızla devam edecek. Mahalle muhtarlarımızdan kaçak yapılar noktasında hassasiyet göstermelerini rica ediyoruz bunlara asla tahammülümüz yok ve kaçak yapılara fırsat vermeyeceğiz. Sizlere dağıttığımız talep formlarına mahallelerinizdeki elzem ihtiyaç olan taleplerinizi bildirmenizi istiyoruz. Kalan süremizi en verimli şekilde kullanabilmek ve programlayabilmek,  ihtiyaçlarımızı da belirlemek adına bu bizler için önemli. Sizlerle bu tür istişare toplantılarımız devam edecek  ” dedi.

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan konuşması sonrasında mahalle muhtarlarını tek tek dinleyerek acil ihtiyaçlarını da not aldı. Toplantı Başkan Soykan bitiminde ise muhtarlarla topluca hatıra fotoğrafı çekildi.

09.10.2019

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AKCAN’IN BÜYÜK HATASI
AKCAN’IN BÜYÜK HATASI
BELEDİYE BAŞKANLIĞI ÇOLUK ÇOCUK İŞİ DEĞİL ADAMLIK İSTER
BELEDİYE BAŞKANLIĞI ÇOLUK ÇOCUK İŞİ DEĞİL ADAMLIK İSTER