Advert

İKİ MUHTEŞEM PROJE

İKİ MUHTEŞEM PROJE

İKİ MUHTEŞEM PROJE
İKİ MUHTEŞEM PROJE Admin
Bu içerik 1545 kez okundu.

İKİ MUHTEŞEM PROJE

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’ndan (MARKA) onaylanan

iki muhteşem proje  

Akyazı belediye başkanı Bilal Soykan dönemin belediye başkan yardımcısı ve şu an yine ayni görevi ifa eden başkan yardımcısı Ünal gündüzün 2016 Yılında hazırlayıp sunduğu ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’ndan (MARKA) onaylanan ve mali destek sözü verilen bu iki proje raftan indirilecek mi?

Bu iki proje ilçemize kazandırılacak mı?

ONAYLANAN İKİ PROJE

1 - “Akyazı Belediyesi Et Entegre ve Canlı Hayvan Alım Satım Alanı” projesi: proje kapsamında, ilçede hayvan yetiştiriciliği yapan ve et alım satım ve kesim işi yapan esnafın yaşadığı sıkıntılar en aza indirmek amacıyla yeni Bakanlık Yönetmeliğine uygun bir tesis inşa edecek. Akyazı Belediyesi sadece Et Entegre ve Canlı Hayvan alım Satım alanı projesi

2 - Turizm mali destek programı kapsamında Akyazı Belediyesine ait Jeotermal suyun kullanımı adlı projesini de onaylattı. Onaylanan bu proje ile Jeotermal suyun kullanımı adlı proje de yakın zamanda yapılacak imza töreni ile taçlanacak. Bu kapsamda Akyazı Belediyesi hazırlamış olduğu iki güzel projesini Marka’ya onaylatması ile projelerine destek almış oldu.

 

04.10.2016 TARİHLİ HABER

İKİ PROJE’YE  MARKA’DAN DESTEK

Akyazı belediye başkan yardımcısı Ünal Gündüz Akyazı için proje üretmeye davam ediyor

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’ndan (MARKA) Doğrudan Faaliyet Desteği kapsamında destek almaya hak kazanan 6 kurumun destek sözleşmeleri Akyazı belediye başkan yardımcısı Ünal Gündüz’ün de katılımıyla Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen bir törenle ile imzalandı.
Akyazı’nın iki projesi Marka’dan Proje Desteği aldı.

Akyazı Belediyesi Et Entegre ve Canlı Hayvan alım Satım alanı Projesi ve Jeotermal suyun kullanımı adlı projesini onaylattı

 Törene, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mustafa Ayhan, Pamukova Kaymakamı Recai Karal,  Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntuoğlu, Akyazı Belediye Başkan Yardımcısı Ünal Gündüz, SATSO Genel Sekreteri Yiğit Ateş, TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez, Sakarya Üniversitesi Mezunlar Derneği Başkanı Mustafa Eşmeli katıldı.
 Destek Alan Kurumlar ve Projeleri.
 Akyazı Belediyesi, “Akyazı Belediyesi Et Entegre ve Canlı Hayvan Alım Satım Alanı” projesi: proje kapsamında, ilçede hayvan yetiştiriciliği yapan ve et alım satım ve kesim işi yapan esnafın yaşadığı sıkıntılar en aza indirmek amacıyla yeni Bakanlık Yönetmeliğine uygun bir tesis inşa edecek. Akyazı Belediyesi sadece Et Entegre ve Canlı Hayvan alım Satım alanı projesi ile değil aynı zaman da Turizm mali destek programı kapsamında Akyazı Belediyesine ait Jeotermal suyun kullanımı adlı projesini de onaylattı. Onaylanan bu proje ile Jeotermal suyun kullanımı adlı proje de yakın zamanda yapılacak imza töreni ile taçlanacak. Bu kapsamda Akyazı Belediyesi hazırlamış olduğu iki güzel projesini Marka’ya onaylatması ile projelerine destek almış oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İbrahimnur YAŞAR     2019-10-05 Bu Projede HALİS Niyetler ile Şahsi çıkarların Dışında EMEĞİ Geçenleri CAN I GÖNÜLDEN KUTLUYOR AKYAZI'MIZA AKYAZI HALKINA & İŞ ADAMLARIMIZA Hayırlı Olmasını (YÜCE ALLAHc.c)_Tan Niyaz Ediyorum ????????
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HANGİSİ DOĞRU  BİR MİLYON TL Mİ?
HANGİSİ DOĞRU BİR MİLYON TL Mİ?
AKYAZI SİZİ NE KADAR  İLGİLENDİRİYOR
AKYAZI SİZİ NE KADAR İLGİLENDİRİYOR