Advert

GÜÇ BİRLİĞİ HİZMET GETİRDİ

GÜÇ BİRLİĞİ HİZMET GETİRDİ

GÜÇ BİRLİĞİ HİZMET GETİRDİ
GÜÇ BİRLİĞİ HİZMET GETİRDİ Admin
Bu içerik 438 kez okundu.

GÜÇ BİRLİĞİ HİZMET GETİRDİ

Akyazı Pazarköy Mahallesinin Yolu Genişletiliyor..

Akyazı Belediyesi ve Pazarköy mahalle muhtarlığınca  çalışmalara başlanılan yol ,2020 yılı içerisinde altyapısı ve asfaltı bitmiş halde tamamlanacak..

Çalışmalar kapsamında Yol kenarında bulunan barakalar yıkıldı ve ağaçlar kesildi.Bu çalışmalarda yol kenarındaki hane sahiplerinin sorun çıkarmaması hatta destek vermesi işleri daha  da kolaylaştırdı.

Pazarköy Mahallesi Muhtarı ve Güzlek Muhtarı Selim Akyazıcı çalışmaları yakından takip ederlerken Pazarköy mahalle muhtarı Akcan

Öncelikle Akyazı Belediye Başkanımız Bilal Soykana yardım ve destekleri nedeni ile mahallemiz adına teşekkür ediyorum, Durmak Yok Yola devam diyerek inşallah bu işimizde de muvaffak olmak istiyoruz dedi.

Güzlek mahalle Muhtarı Selim Akyazıcı’nın verdiği bilgiye göre genişletilen yolun altyapısı sona erdiğinde yol kenarına kaldırım ve bisiklet yolunu da yapılacağını ve  uygulamaya geçirileceğini söyledi.

Akyazıcı Ayrıca Pazarköy-Güzlek yolunun Keremali şişli escort Turizmi için önemli olduğunu Güzlek’te ve Keremali de yol genişletme ve düzeltme çalışmalarını hemen.hemen tamamladıklarını belirterek emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz dedi.

a href="http://www.akyazihalkinsesi.com//files/uploads/fed1b33baa.jpg">

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HANGİSİ DOĞRU  BİR MİLYON TL Mİ?
HANGİSİ DOĞRU BİR MİLYON TL Mİ?
AKYAZI SİZİ NE KADAR  İLGİLENDİRİYOR
AKYAZI SİZİ NE KADAR İLGİLENDİRİYOR