Reklamı Geç
Advert JAPON
Advert OKULLA İLGİLİ HER ŞEY JAPON PAZARINDA - OKULLA İLGİLİ HER ŞEY JAPON PAZARINDA - OKULLA İLGİLİ HER ŞEY JAPON PAZARINDA -

BİLARDODA AYDOĞDU YİNE ŞAMPİYON..

BİLARDODA AYDOĞDU YİNE ŞAMPİYON..

BİLARDODA AYDOĞDU YİNE ŞAMPİYON..
BİLARDODA AYDOĞDU YİNE ŞAMPİYON.. Admin
Bu içerik 131 kez okundu.
Advert ************

BİLARDODA AYDOĞDU YİNE ŞAMPİYON..

Akyazılı Usta Bilardocu Alaaddin Aydoğdu Yine Şampiyon..

110 sporcunun katıldığı Sakarya İl Kontenjan Turnuvası nefesleri kesti. Usta bilardocu Alaattin Aydoğdu birincilik kupasını bu turnuvada da kimseye kaptırmadı.

Platin Bilardo Salonu’nda düzenlenen Sakarya İl Kontenjan Turnuvası’nda heyecan sona erdi. 13 gün süren turnuvada 110 sporcu mücadele ederken bilardo maçları nefesleri kesti. Milli, hakem Engin Kobaşın yönettiği Final maçında Ferhat Özbaş’ı yenen Alaattin Aydoğdu turnuvanın şampiyonu oldu. Ferhat Özbaş ikinci, Cemal Süpürgeci ile Erkan Yıldırım üçüncü olarak turnuvayı tamamladı.

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Sakarya İl Kontenjan Turnuvası’nın ardından rota 1-13 Ekim tarihleri arasında Ankara’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası’na çevrildi. Türkiye Şampiyonasına Alaaddin Aydoğdu, Ferhat Özbaş, Cemal Süpürgeci, Erkan Yıldırım, Ercan İşcan ve Emre Kale’nin yanı sıra ilimizden yaklaşık 30 bilardocu katılacak.

TEŞEKKÜR ETTİ 

Bilardo İl Temsilcisi Emre Kale yaptığı açıklamada

 “Sakarya İl Kontenjan Turnuvasında 110 bilardocu arkadaşımız mücadele etti. Çok güzel bir turnuvayı geride bıraktık. Turnuvamıza katılımın yüksek olması bizleri mutlu etti. Turnuvada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Türkiye Şampiyonası’na katılacak tüm sporculara başarılar diliyorum” dedi.

a href="http://www.akyazihalkinsesi.com//files/uploads/e5c6953cb2.jpg">

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AKCAN’IN BÜYÜK HATASI
AKCAN’IN BÜYÜK HATASI
BELEDİYE BAŞKANLIĞI ÇOLUK ÇOCUK İŞİ DEĞİL ADAMLIK İSTER
BELEDİYE BAŞKANLIĞI ÇOLUK ÇOCUK İŞİ DEĞİL ADAMLIK İSTER