Advert

HADİ GEL SAHNE SENİ BEKLİYOR

HADİ GEL SAHNE SENİ BEKLİYOR

HADİ GEL SAHNE SENİ BEKLİYOR
HADİ GEL SAHNE SENİ BEKLİYOR Admin
Bu içerik 469 kez okundu.

 HADİ GEL SAHNE SENİ BEKLİYOR

Sokaktan Sanata Tiyatro Topluluğu yeni yüzlerini arıyor

3 yıldır Akyazı’da faaliyet gösteren topluluk bir çok alan da eğitimler , etkinlikler ve bir çok tiyatro gösterileri gerçekleştirdi. Madde bağımlılığından kadın haklarına , engelli farkındalığından aile hayatına , hayvan sevgisinden çevre duyarlılığına kadar bir çok konu da anlamlı mesajlar veren her yaş aralığına hitap edecek tiyatro oyunları sergilediler.

 

Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk ‘ ün hayatını ele alan harika bir eser ile Akyazı’nın adını tüm platformlar da duyurdular.

 

En son İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün teşvikiyle Gençlik Merkezleri'nin düzenlediği “ Hayallerini Sahneye Taşı “ adlı tiyatro yarışmasın da “ Baba “ adlı tiyatro oyunu ile Sakarya 1.si Marmara 4.sü oldular.

Şimdi yeniden daha gür bir sesle “ Iyi ki varsın Tiyatro “ diye bilmek için, yeni zaferlere başarılara kollarını sıvayan topluluk yeni katılımcılarını bekliyor.

 

Drama , tiyatro , oyunculuk , sahne , reji , dekor , kostüm ve oyun yazarlığı eğitimlerinin verileceği bir çok yetişkin ve çocuk tiyatrosu gösterilerinin sergileneceği eğlenirken öğrenebileceğiniz bir sanat kapısına yeni yüzlerini bekliyor.

 

KATILIM ÜCRETSIZDIR

BAŞVURULAR SOSYAL MEDYA HESAPLARI VE WATSAPP ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR.

 

Genel Sanat Yönetmeni ve Yaratıcı Drama Eğitmeni 

Mehmet Furkan Özel

Watsapp : 0535 100 39 49

Instagram : sokaktansanata

Twitter : sokaktansanata

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HANGİSİ DOĞRU  BİR MİLYON TL Mİ?
HANGİSİ DOĞRU BİR MİLYON TL Mİ?
AKYAZI SİZİ NE KADAR  İLGİLENDİRİYOR
AKYAZI SİZİ NE KADAR İLGİLENDİRİYOR