Reklamı Geç
Advert JAPON
Advert OKULLA İLGİLİ HER ŞEY JAPON PAZARINDA - OKULLA İLGİLİ HER ŞEY JAPON PAZARINDA - OKULLA İLGİLİ HER ŞEY JAPON PAZARINDA -

BALKAN ŞAMPİYONU TÜRKİYE

BALKAN ŞAMPİYONU TÜRKİYE

BALKAN ŞAMPİYONU TÜRKİYE
BALKAN ŞAMPİYONU TÜRKİYE Admin
Bu içerik 521 kez okundu.
Advert ************

BALKAN ŞAMPİYONU TÜRKİYE

Türkiye 13 Yaş altı Badminton şampiyonumuz, Milli Gururumuz Zülal Pekez Geçtiğimiz hafta Ankara’da yapılan Türkiye 13 yaş altı çift kızlarda Badminton şampiyonu olduktan sonra Milli takımla birlikte katıldığı Balkan şampiyonasında rakiplerini adeta ezerek sayı vermeden Balkan şampiyonu oldu.

13 yaş altı kız Badminton Milli takımımız şampiyonada Bulgaristan, Makedonya ve Sırbistanı 5-0; Romanya’yı da 4-1 yenerek takım halinde Balkan şampiyonu oldu.

Yıllardan beri bıkıp usanmadan, gece gündüz demeden bu şampiyonalara hazırlayan Milli takım antrenörlerimiz Duygu Kar ve Adnan Bak şampiyon olan öğrencileri ile gurur duyduklarını belirterek artık çalışmalarımızın meyvelerini toplamaya başladık. Bu şampiyonluklarımız artarak devam edecek. İmkansızlıklar içinde çalışarak elde edilen bu başarılarımız Türkiye’ye Sakarya’ya ve Akyazı’ya armağanımız olsun. Dediler.

Zülal Pekez, Ceylin Azizoğlu, Eslem Sayılı, Bilgi yarımbaş ve Zeynep Aksoy’dan oluşan 13 yaş altı Badminton Balkan şampiyonu olan Kız Milli takımız antrenör ve yöneticilerini tebrik ediyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KAYIP 4 MİLYON TL BULUNACAK MI?
KAYIP 4 MİLYON TL BULUNACAK MI?
AKCAN’IN BÜYÜK HATASI
AKCAN’IN BÜYÜK HATASI