Reklamı Geç
Advert

AK PARTİ’DE GEÇMİŞTEN GELECEĞE AKYAZI GENÇLİĞİ

AK PARTİ’DE GEÇMİŞTEN GELECEĞE AKYAZI GENÇLİĞİ

AK PARTİ’DE GEÇMİŞTEN GELECEĞE  AKYAZI GENÇLİĞİ
AK PARTİ’DE GEÇMİŞTEN GELECEĞE  AKYAZI GENÇLİĞİ Admin
Bu içerik 523 kez okundu.
Advert

AK PARTİ’DE GEÇMİŞTEN GELECEĞE

AKYAZI GENÇLİĞİ

AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut ertem  önceki dönemlerde görev yapmış

AK Parti Akyazı İlçe Gençlik Kolları Başkanları ile istişare toplantısı gerçekleştirdi
Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan’ın da katıldığı toplantıda

‘’eski başkanların siyasetteki duruşları,mevcut gençlik kolları teşkilatlarına ne tür katkılarının olduğu ve olabileceği,aktarılacak tecrübelerden gençlik yapılamasında ne tür yeniliklerin sağlanabileceği’’

gibi konular ele alındı.. Kuruluşundan bugüne gençlik kollarında

 görev yapmış yöneticilerini ‘’Geçmişten Geleceğe AKYAZI Gençliği’’

temalı istişare toplantısında bir araya getirdi.

 

İlçe Başkanı Mesut Ekrem EKREM

 başkanlığındaki toplantıya

Belediye Başkanı Bilal SOYKAN ,Kurucu Başkan Çoşkun Şimşek,Süleyman GÜL,İdris MEŞELİ,Engin KAYA,Mehmet YILMAZ,Osman ÖZTÜRK,Ali Osman YILDIZ ve Sadık BORA katıldılar.

Katılamayan Başkanlar mazeretlerini bildirerek bir

dahi toplantıda buluşma sözü verdiler.

Açılış konuşmasını yapan

İlçe Başkanı Mesut EKREM ;
‘’İlçe teşkilatımızın kuruluşundan bu yana emek vermiş Başkanlarımla bir arada olmaktan mutluyum. Hepimiz milletin bağrından çıkarak bu noktalara gelmiş insanlarız.
Sizlerin cefasını çekerek 14 Ağustos 2001 de kurulan partimizin şuan itibariyle 10 milyon 720 üye sayısı ile dünyanın en büyük STK sı ve 81 milyon

vatandaşın derdiyle dertlenen ,ayrıca 780 bin km2 vatan toprağında

nefes alıp veren ve hatta rıza-i ilahiyi düstur edinmiş tüm insanlığın

yardımına koşan bir dava haline gelmesinde sizlerinde büyük emekleriniz var emeklerinizden dolayı teşekkür ederim.

Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın.İnşallah bu toplantıları daha sık ve istişare kültürünü ön plana çıkararak daha verimli hale getirmek istiyoruz.Katılan katılamayan bütün başkanlarıma tekrar teşekkür ediyorum.’’


Tüm başkanlar adına Kurucu

ilçe Başkanı Çoşkun ŞİMŞEK in konuşması ;
‘’Bizleri bir masa etrafında toplanmamıza vesile olan AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut EKREM’e , Belediye Başkanımız Bilal SOYKAN ‘a ve toplantıya katılan tüm başkanlarıma öncelikle teşekkür ediyorum.Bu toplantıların belirli aralıklarla yapılması bizleri ziyadesiyle memnun edecektir.
Yönetimlerimizde görev alan arkadaşlarla zaman zaman bir araya geliyoruz.Hala görüşebiliyoruz,Eski günleri yad edebiliyoruz.

Siyasetin dışında en önemlisi bunu yapabilmektir.Bizler sabahlara kadar ipe bayrak zımbalayıp merdivenlerle sokak sokak bayrak asmış,bayraklara sarılarak uyuya kalmış ve araziden işe gitmiş,büyük büyük bidonlar içinde tutkallarla duvarlara afişler yapıştırmış bir çok kardeşimiz o dönem bu çalışmalara katıldı.Hiç bir şey beklemediler Allah hepsinden razı olsun .Bizler de bu düşünceden uzaklaşmadığımız sürece AK Parti bayrağı her daim dalgalanacaktır.’’diyerek birlik ve beraberliğin önemine değindi.

 

Belediye Başkanı

Bilal SOYKAN da konuşmasında ;

“Partimize hizmet etmiş ve bizlere daima destek olmuş,ülkemizin geleceği siz değerli genç arkadaşlarımla buluşmaktan çok mutlu oldum. Yağmur çamur,sıcak soğuk demeden,gelecek endişesi taşımadan hep yanımızda oldunuz. Seçimlerde destek verdiniz. Seçim sonrası çalışmalarınıza devam ettiniz. Gençliğimizin ve Akyazı’mızın sorunları ile ilgilendiniz. Kuruluşundan bugüne kadar,hiçbir karşılık beklemeden çalışan emek ve gayret gösteren tüm başkanlara ve yönetim kurulu üyelerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Ben de Ak parti teşkilatlarının her kademesinde görev yapmış bir ağabeyiniz olarak,Makam ve menfaat gözetmeden yapılan hizmetin değerini de,tadını da iyi bilirim. Allah mükafatınızı muhakkak verecek ve bu aziz millet de sizi takdir edecektir. Bizler de inşallah her zaman yanınızda olacağız”
diyerek gecenin son kapanış konuşmasını yaptı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YOLCUOĞLU KUTSAL TOPRAKLARDA
YOLCUOĞLU KUTSAL TOPRAKLARDA
BU KARAR GEÇERLİ Mİ?
BU KARAR GEÇERLİ Mİ?