Reklamı Geç
Advert

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI MESUT EKREM’DEN 15 TEMMUZ MESAJI

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI MESUT EKREM’DEN 15 TEMMUZ MESAJI

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI MESUT EKREM’DEN 15 TEMMUZ MESAJI
AK PARTİ İLÇE BAŞKANI MESUT EKREM’DEN 15 TEMMUZ MESAJI Admin
Bu içerik 436 kez okundu.

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI
MESUT EKREM’DEN 15 TEMMUZ MESAJI

15 Temmuz 2016 gecesi devletimizin bütünlüğüne , milletimizin birliğine ve iradesine kasteden tankı , tüfeği ve uçağı ile halkımızın üzerine bombalar atacak , kurşun sıkacak kadar gözü dönmüş hain aşığılık fetö terör örgütünü bir kez daha lanetliyorum.
Vatanımızın dört bir yanında halkımız hain kalkışmayı yapanlara bir ve bütün olarak direndi.Dinine , bayrağına , devletine , ülkesine , demokratik iradesine ve liderine sahip çıktı.
15 Temmuz gecesi ortaya koymuş olduğu şanlı direniş ülkemiz üzerinde hesap yapanlara birlik ve beraberliğimize kasteden hain fetö terör örgütünü taşeron olarak kullanarak ülkemiz üzerindeki emellerine ulaşmaya amaçlayanlara verilmiş en kahramanca mesajdır.Ülkemizin bir karış toprağı için dahi kimsenin hesap yapamamağını dünyaya haykırarak , Ecdadımız ve tarihimizden aldığımız feraset ve cesaretle bu hain kalkışma bastırılmıştır.
Tanklarla , tüfeklerle , bomba yağdıran savaş uçaklarına karşı kalbindeki imanı ve vatan sevgisi ile ellerindeki bayraklarıyla göğsünü siper ederek kazanılan bu zafer demokrasi tarihimiz için çok değerlidir ve demokrasi tarihimizde özel bir yer alacaktır.
Bu şanlı mücadeleyi unutmayacağız , unutturmayacağız 15 Temmuz 2019 Pazartesi akşamı şehit ve gazilerimizi saygıyla anacağımız Akyazı Gazi Süleyman Paşa Camii önünde saat 20:00 de başlayacak Demokrasi nöbetimize tüm Akyazı’lı hemşerilerimizi bayrakları ile bekliyoruz.
Vatanı , milleti , bayrağı , dini için hiç tereddüt etmeden canlarını veren

aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor

kahraman gazilerimizi de minnet , şükran ve dua ile anıyorum.

 

Ak Parti İlçe Başkanı
Mesut EKREM

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AK BELDE A.Ş’DE DÜĞÜM ÇÖZÜLÜYOR MU?
AK BELDE A.Ş’DE DÜĞÜM ÇÖZÜLÜYOR MU?
SOYKAN VE MECLİS ÜYELERİ  CEVAT AYHAN SİZE NE YAPTI?
SOYKAN VE MECLİS ÜYELERİ CEVAT AYHAN SİZE NE YAPTI?