YAYLADA STRES ATTILAR

YAYLADA STRES ATTILAR

YAYLADA STRES ATTILAR
YAYLADA STRES ATTILAR
Bu içerik 501 kez okundu.
Advert

YAYLADA STRES ATTILAR

Kısa adı S.A.B.A.H. olan Sakarya Afet Bilinçlendirme, afete hazırlama ve arama kurtarma Derneği üyeleri hafta sonunu Keremali yaylasında dinlenerek geçirdi.

Kurulalı 5 yıl olan S.A.B.A.H. Derneği bu süre içinde çoğunluğu öğrenci ve yetişkin olmak üzere depremle iç içe yaşamak zorunda olduğumuz Sakarya ve Akyazı’da yaklaşık 74 bin kişiye afet eğitimi vererek afete hazırlamayı başardı.

Bu yıl da faaliyetlerini aralıksız bir şekilde sürdüren İlhan Durgut yönetimindeki S.A.B.A.H. üyeleri bir hayli yorgun düştü. Bu yorgunluk üzerine hafta sonunu Keremali yaylasında geçirmeyi planlayan dernek yönetimi 8 kişilik bir gurupla soluğu yaylada aldı.

Yaylada çadırları bir  dere kenarına kurarak konaklayan S.A.B.A.H. ekibi bir gece 2 gün yaylada dinlenerek stres attı. Dernek üyelerinden Kazım Öner oltasıyla yaylanın buz gibi sularında avladığı alabalıkla arkadaşlarına bir de alabalık ziyafeti çekti.

Dönüş yolunda Keremali dağının tüm yaylalarını dolaşarak Akyazı’ya dönen yaylacılar mefis manzaralı yaylalarımız var vatandaşlarımızın hafta sonlarını yaylalarımızda geçirmeleri tavsiyesinde bulundular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500