Reklamı Geç
Advert ÇİKOLATA

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ FAZİLET DURMUŞ’UN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ FAZİLET DURMUŞ’UN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ  FAZİLET DURMUŞ’UN  RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ  FAZİLET DURMUŞ’UN  RAMAZAN BAYRAMI MESAJI akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 534 kez okundu.
Advert

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

FAZİLET DURMUŞ’UN

RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

 

Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennemden kurtuluş olan  Ramazan-ı Şerif`i geride bırakmanın ve mübarek Ramazan Bayramı`na ulaşmanın sevinicini hep birlikte yaşıyoruz.

 

Tutulan oruçlarla yapılan ibadet ve yardımlarla bir manevi iklimden geçerek yaşadığımız Ramazan ayı bayram sevinci ile taçlanmaktadır.

İnancımızda önemli yeri bulunan bayramlarımız, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştirmesi, millet olma iradesi ve kardeşliği en üst düzeyde hissettirmesi, kırgınlıkları affettirmesi, mutluluk ve huzur dolu bir ortam meydana getirmesi yönleriyle müstesna günlerdendir. Toplumsal yaşantımızı zenginleştiren ve renklendiren bayramlar; insanların birbiriyle kaynaşması, üzüntülerin yerini sevincin alması, birliğimizin daha da güçlenmesi için önemli birer fırsattır.

Gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olan bu özel günlerin sevincini, coşkusunu, yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatımızın her yönüne taşıyabilmek için daha çok çaba göstermeliyiz. Bu önemli günleri gereği gibi değerlendirmek; sosyal dayanışmanın da gereği olarak yoksul, kimsesiz, hasta ve yaşlıları ziyaret ederek, onlara maddi ve manevi yardımlarda bulunmak, onları sevindirmek manevi duygularımızı güçlendirecektir.

Bu vesileyle değerli yönetici ve öğretmenlerimizin, kurum personelimizin, kıymetli velilerimizin ve sevgili öğrencilerimizin “Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlarım. Bayramın ulusumuzun dirliğine, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını niyaz eder, uzun bayram tatilini Sıla-i Rahim yaparak, sevdiklerinizle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde geçirmeniz dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

Advert japon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AKCAN YAPTIĞI HİZMETLERİ AÇIKLADI  YAPTIĞI AÇIKLAMADA  YILDIZ KONUTLARI NEDEN YOK
AKCAN YAPTIĞI HİZMETLERİ AÇIKLADI YAPTIĞI AÇIKLAMADA YILDIZ KONUTLARI NEDEN YOK
AKCAN AKYAZI HALKINI NAMERT İLAN ETTİ
AKCAN AKYAZI HALKINI NAMERT İLAN ETTİ