istanbul escort

Advert ÇİKOLATA Advert Balıkçı Hüseyin Advert BAYRAKTAR

AKYAZI TSO’YA SOSYAL GÜVENLİK HAFTASI KUTLAMASI

AKYAZI TSO’YA SOSYAL GÜVENLİK HAFTASI KUTLAMASI

AKYAZI TSO’YA SOSYAL GÜVENLİK HAFTASI  KUTLAMASI
AKYAZI TSO’YA SOSYAL GÜVENLİK HAFTASI  KUTLAMASI akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 230 kez okundu.
Advert

AKYAZI TSO’YA SOSYAL GÜVENLİK HAFTASI  KUTLAMASI

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Akyazı Müdürü Selim Albayrak  ve Akyazı SGK Personelleri Burhan Doğancan ve Emel Yılmaz ile birlikte  'Sosyal Güvenlik Haftası' nedeniyle, Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası  (ATSO) ziyaret etti. ATSO  Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar bir araya gelen SGK İlçe Müdürü Albayrak  'Sosyal Güvenlik Haftası' etkinlikleri kapsamında Akyazı’da  sürdürdükleri çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Sosyal Güvenlik Haftası kapsamında ilçede bulunan çeşitli kurum ve kuruluşlara ziyaretler gerçekleştirdiklerini kaydeden Albayrak, "SGK'nın kuruluşunun kabul edildiği 16 Mayıs tarihini içine alan hafta ülkemizde her yıl 'Sosyal Güvenlik Haftası' olarak kutlanmakta. Bu hafta içerisinde paydaş kurumlarımızı ziyaret ederek, toplumumuzun her kesimini doğrudan ilgilendiren sosyal güvenliğin önemi ve vatandaşlarımızın hak ve yükümlülükleri konusunda bilgilendirme çalışmaları gerçekleştiriyoruz" dedi.

Müdür Albayrak Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle SGK ya vermiş olduğu katkılardan dolayı İl Müdürlüğünün hazırladığı plaketi Başkan Bayraktar’a takdim etti.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar  ise Sosyal Güvenlik Haftasını kutlayarak, SGK İlçe  Müdürü Albayrak'ın şahsında tüm kurum çalışanlarına başarı dileklerinde bulundu.

Başkan Bayraktar , SGK tarafından kamuoyunda sosyal güvence bilincinin artırılmasına yönelik çalışmalar ve istihdam teşvikleri konusunda bilgilendirmeler yapılmasını son derece yararlı bulduklarını sözlerine ekledi.

Advert japon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AKYAZI BELEDİYESİ BU HALE NASIL GELDİ  İŞÇİ MAAŞLARI NEDEN ÖDENMİYOR
AKYAZI BELEDİYESİ BU HALE NASIL GELDİ İŞÇİ MAAŞLARI NEDEN ÖDENMİYOR
31 MART SONRASI   BEŞ YILIN  GERÇEKLERİ AÇIKLANACAK MI?
31 MART SONRASI BEŞ YILIN GERÇEKLERİ AÇIKLANACAK MI?