AK PARTİ MAYIS AYI DİVAN TOPLANTISI YAPILDI

AK PARTİ MAYIS AYI DİVAN TOPLANTISI YAPILDI

AK PARTİ MAYIS AYI DİVAN TOPLANTISI YAPILDI
AK PARTİ MAYIS AYI DİVAN TOPLANTISI YAPILDI
Bu içerik 1177 kez okundu.
Advert

 

AK PARTİ MAYIS AYI DİVAN TOPLANTISI YAPILDI

AK Parti Akyazı İlçe Teşkilatı Mayıs ayı Divan Toplantısı gerçekleştirildi.

AK Parti İlçe Teşkilatı'nda yapılan toplantıya AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, AK Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Oya Asan, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Öztürk ve Mustafa Birincioğlu, AK Parti Meclis Üyeleri, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı, Mahalle muhtarları, AK Parti eski İlçe Başkanı Feyzi Bora katıldı. 

 

Toplantının ilk konuşmasını yapan Gençlik Kolları Başkanı Sadık Bora, 31 Mart seçimlerini tevazu, samimiyet ve gayretle başarılı bir sonuç elde ederek geride bıraktıklarını belirterek; "31 Mart seçimlerini gençlik kolları olarak mahalle ziyaretleri, doğum günü kutlamaları, genç üye ziyaretleri, esnaf ziyaretleri, gençlik buluşmasıyla partimize güçlü bir destek vermeye çalıştık" dedi. 

 

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ise

2,5 ay süren seçim sürecini sağlıklı bir şekilde tamamladıklarını söyledi.

 

Bütün teşkilat mensuplarımızın desteğiyle hem Büyükşehir de hem Akyazı Belediye Başkanlığında ve meclis üyeliğinde Marmara ve Sakarya'da birinci olduklarını kaydeden Soykan, teşkilat mensuplarına ve oylarıyla kendilerini destekleyen tüm vatandaşlara teşekkür etti.

 

VATANDAŞIMIZIN GÜVENİNE LAYIK OLACAK İŞLER YAPACAĞIZ

 

Seçim süresinde kahvehanelerde, evlerde, temkinli konuştuklarını anlatan Soykan; "Belki bir iki yıl sıkıntımız olacak dedik. Bu verdiğimiz sözleri tutacağız dedik. Vatandaşımız samimiyetimize inanıyor. Bizi böyle güçlü bir destekle desteklediler. Bizde onların güvenine layık olacak şekilde çalışmalar yapacağız. Ne genel merkezimizin tercihine, ne il ve ilçe teşkilatımızın tercihine, ne oylarıyla bizi destekleyen vatandaşlarımızın oylarını, ne bütün teşkilatlarımızın emeklerini zayi edecek hiç bir şey yapmayacağım.

Bunun sözünü veriyorum" dedi. 

 

4 MİLYON LİRALIK KREDİ TALEBİ

 Göreve geldikten sonra belediyedeki yapılanmalarını tamamladıklarını kaydeden Soykan, şunları söyledi; "

Mazbatayı alalı bir ay kadar oldu. Marmara Belediyeler Birliği'nin genel kuruluna katıldık. Kızılcıhamam'daki istişare toplantısına katıldık. Belediyedeki yapılanmamızı tamamladık. Müdürlerimizi atadık. Mahalle gezilerimize başlayacağız. Hem teşekkür hem de Ramazan öncesi acil yapılması gereken bayrama rahat girmemizi sağlayacak işleri yapacağız. Ankara'da İlçe Başkanımızla beraber görüşmelerimiz oldu. İller Bankası'ndan 4 milyon liralık kredi talebimiz oldu. İnşallah milletvekillerimizin desteğiyle bunu çıkarırsak bayram öncesi yaklaşık 20 bin ton asfalt yapmayı planlıyoruz. DSİ'nin kamulaştırmasıyla ilgili bir dosyamız var. Kuzuluk'taki bir sanayi arsasıyla ilgili bir dosyamız var.

Belediyeyi rahatlatacak çalışmalar içinde olacağız."

 

BAŞARIDA TEŞKİLATIN HER KADEMESİNİN KATKISI VAR

 İlçe Başkanı Mesut Ekrem’de seçimlerde elde edilen başarıda teşkilatın her kademesinin katkısı olduğunu dile getirerek; "Akyazılı hemşerilerimizin güvenini boşa çıkarmamak için gece gündüz demeden ve yorulmadan çalışacağız" diye konuştu. 

 

5 YIL SONRA AKYAZI TANINMAYACAK KADAR GÜZEL OLACAK

 İl Başkanı Yunus Tever de seçimlerde Akyazı'nın Marmara birincisi olma başarısı gösterdiğini belirterek; "Bu rakamlar Sakaryalılarımızın bize güvendiğini ve inandığını göstermektedir. Biz de teşkilat olarak birlikte ve beraberlik içinde bu güveni boşa çıkarmamak için elimizden geleni yapacağız. Akyazı’ya hizmet etmek bizim için artık asli görev haline gelmiştir. Bizde üzerimize düşeni yapacağız. Çok güçlü bir lidere sahibiz ve onunla birlikte bütün sorunların üstesinden geleceğiz. 5 yıl sonra Akyazı tanınmayacak kadar güzel olacak ve mükemmel hizmetler alacak. Bunun sözünü şimdiden veriyorum."

04.05.2019

Aydın mutlu son masaj
Didim masaj salonu
Efeler masaj salonu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HANGİSİ DOĞRU  BİR MİLYON TL Mİ?
HANGİSİ DOĞRU BİR MİLYON TL Mİ?
AKYAZI SİZİ NE KADAR  İLGİLENDİRİYOR
AKYAZI SİZİ NE KADAR İLGİLENDİRİYOR