Advert ************************************** Advert

SAMEK YIL SONU ETKİNLİĞİ

SAMEK YIL SONU ETKİNLİĞİ

SAMEK YIL SONU ETKİNLİĞİ
SAMEK YIL SONU ETKİNLİĞİ
Bu içerik 983 kez okundu.
Advert

SAMEK YIL SONU ETKİNLİĞİ

Akyazı Sosyal Gelişim Merkezi'nde Çocuk Kulüpleri'nce yıl sonu etkinliği düzenlendi.

Programa Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, Büyükşehir Belediyesi Sosyal İşler Daire Başkanı Davut Yüce, Akyazı SGM öğretmenleri, yöneticiler, öğrenciler ve veliler katıldı. 

 Programda konuşan Büyükşehir Belediyesi Sosyal İşler Daire Başkanı Davut Yüce, 

SGM'lerin her yıl binlerce çocuğa, kadına, engellilere hizmet veren çok nitelikli, kaliteli kendine özgü programlarıyla Türkiye'ye örnek olan bir proje haline geldiğini söyledi.

 

"Buradaki en büyük başarı buradaki öğretmenlerimiz ve hizmet veren personellerimiz ve yöneticilerimize ait' diyen Yüce;

"Yeni dönemde Akyazı Belediye Başkanımız Bilal Soykan, Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce'de bu konuda çok duyarlılar. Hem çocuklarımıza, hem kadınlarımıza ve toplumumuzun diğer fertlerine yönelik bu alanda sürdürdüğümüz eğitimlerimizi arttırarak devam ettireceğiz. Geleceğe hazırlanacak olan yavrularımıza yaptığınız bu fedakarlığı lütfen kayıp olarak görmeyin. Çocuklarınız burada boş zaman geçirmiyor. Çocuklarımız burada birbirleriyle sosyalleşsinler. İletişlim kurmayı öğrensinler. Birlikte paylaşarak bir şeyler yapmayı öğrensinler. Arkadaşlık, kardeşlik hukuku gelişsin" dedi. 

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ise Büyükşehir Belediyesinin bu tür işlerde çok mahir olduğunu ifade ederek; "Çocuklarımızı tebrik ediyorum. Başarılı çalışmalarından dolayı Sosyal İşler Daire Başkanımız Davut Yüce'yi tebrik ediyorum" diye konuştu.

 Programda Gitar kulübü,Saz kulübü, Halk Oyunları kulübü kısa gösteriler yaptı. Satranç yarışmasında derece giren öğrencilere ödülleri verildi.Bütün sene yapılan etkinlikler sergilendi.

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HANGİSİ DOĞRU  BİR MİLYON TL Mİ?
HANGİSİ DOĞRU BİR MİLYON TL Mİ?
AKYAZI SİZİ NE KADAR  İLGİLENDİRİYOR
AKYAZI SİZİ NE KADAR İLGİLENDİRİYOR