Advert ************************************** Advert

TOPAĞAÇ MAHALLE MUHTARI İSMAİL BAŞER: ŞİMDİ MAHALLEMİZ DAHA GÜVENLİ

TOPAĞAÇ MAHALLE MUHTARI İSMAİL BAŞER: ŞİMDİ MAHALLEMİZ DAHA GÜVENLİ

TOPAĞAÇ MAHALLE MUHTARI İSMAİL BAŞER:  ŞİMDİ MAHALLEMİZ DAHA GÜVENLİ
TOPAĞAÇ MAHALLE MUHTARI İSMAİL BAŞER:  ŞİMDİ MAHALLEMİZ DAHA GÜVENLİ
Bu içerik 1664 kez okundu.
Advert

TOPAĞAÇ MAHALLE MUHTARI İSMAİL BAŞER:

ŞİMDİ MAHALLEMİZ DAHA GÜVENLİ

İlçemiz Akyazı’ya bağlı Topağaç mahallesi muhtarlığı vaatleri arasında yer alan Mobese sistemini bugün itibari ile faaliyete geçirdi.

 

Mahalle muhtarlığına yeni seçilen Muhtar İsmail Başer ve ekibi çalışmalarına hız verirlerken Mobese hakkında Akyazı havadis haber sitesine yaptığı  açıklamada bulundu.

Başer;mahallemizin giriş,merkez ve çıkışlarına 11 ayrı noktada Mobese kamerası monte işleminde sona geldik.Yaklaşık 15 bin tl ye yaklaşan tutarı ile faydalı bir hizmet yaptığımıza inanıyoruz.Başer ;Kurulan sistem sayesinde mahalle sakinlerimiz , mahallenin güvenliğini sağlarken gurbette olanlar da yakınlarını canlı olarak görme imkanı bulacak dedi.Mahallemizi canlı olarak izlemek isteyen herkese kurduğumuz bir programa bağlı olarak bir şifre veriyoruz ve o şifreyi girdikten sonra izleme imkanına kavuşuyorlar dedi.

 

Muhtar İsmail Başer;Kurulan kamera sistemi sayesinde güvenliğin daha iyi takip edildiğini ifade ederek “Yerleştirilen 11 kamera ile mahallemizin her tarafını görme imkanı buluyoruz. Bu sayede de mahalleye kim geliyor, kim gidiyor, daha iyi takip ediyoruz. Şimdi mahallemiz daha güvenilir” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HANGİSİ DOĞRU  BİR MİLYON TL Mİ?
HANGİSİ DOĞRU BİR MİLYON TL Mİ?
AKYAZI SİZİ NE KADAR  İLGİLENDİRİYOR
AKYAZI SİZİ NE KADAR İLGİLENDİRİYOR