Reklamı Geç
Advert ÇİKOLATA

TRAFİK EĞİTİMİNDE NEŞELİ DAKİKALAR EĞLENEREK ÖĞRENDİLER

TRAFİK EĞİTİMİNDE NEŞELİ DAKİKALAR EĞLENEREK ÖĞRENDİLER

TRAFİK EĞİTİMİNDE NEŞELİ DAKİKALAR  EĞLENEREK ÖĞRENDİLER
TRAFİK EĞİTİMİNDE NEŞELİ DAKİKALAR  EĞLENEREK ÖĞRENDİLER akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 691 kez okundu.
Advert

TRAFİK EĞİTİMİNDE NEŞELİ DAKİKALAR

EĞLENEREK ÖĞRENDİLER

Sait Faik Abasıyanık Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı öğrencileri, trafik eğitiminde neşeli dakikalar geçirdi.

Kendine has eğitim yöntemiyle çocukların gönlünde kısa sürede yer edinen onların sempatisini kazanan Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetlemede görev yapan Polis Memuru Murat Ünal özel çocuklara Trafik Eğitimi verdi.
 
Engel tanımayan özel öğrencilerle birebir ilgilenen Ünal, Eğitimde Servis kuralları, güvenli geçiş yerleri, emniyet kemeri kullanımı ve diğer trafik kuralları konusunda bilgiler verdi.
 
Özel çocuklara Trafik Polisi tişörtü porno izle ve Kırmızı Düdük dağıtıldı.

Trafik Polisi tişörtüyle ve Kırmızı düdükle Ailemin Trafik Polisi olan Engel tanımayan özel yüreklerin mutluluğu görülmeye değerdi. Polis ağabeyleri ile neşeli sohbetleri komik anların yaşanmasına sebep oldu. Özel çocuklar eğitim sonrası Polis Ağabeylerinin Polis Haftasını kutladılar.
 
Sait Faik Abasıyanık Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı Öğretmeni Deniz Yıldız çocuklara verilen eğitimle ilgili yaptığı değerlendirmede: “Özel çocuklarımız yaşamının büyük bir bölümü Trafikte geçiyor. O yüzden onların Trafik kuralları konusunda bilinçlendirilmesi çok önemlidir. Çocuklarımızı Trafik Polisi tişörtü ve Kırmızı Düdükle sevindiren, onların anlayabileceği bir dille sevdirerek öğreten Murat Ünal beye çok teşekkür ediyorum. Çocuklarımız çok mutlu oldular. Onların sevinci gözlerinden okunuyordu. Değerli Emniyet Teşkilatımızın Polis Haftalarını kutluyoruz. Böylesine güzel Eğitim Projeleri için Sakarya İl Milli Eğitim ve İl Emniyet Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum.”  dedi.
 

 

 

Advert japon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AKCAN YAPTIĞI HİZMETLERİ AÇIKLADI  YAPTIĞI AÇIKLAMADA  YILDIZ KONUTLARI NEDEN YOK
AKCAN YAPTIĞI HİZMETLERİ AÇIKLADI YAPTIĞI AÇIKLAMADA YILDIZ KONUTLARI NEDEN YOK
AKCAN AKYAZI HALKINI NAMERT İLAN ETTİ
AKCAN AKYAZI HALKINI NAMERT İLAN ETTİ