Reklamı Geç
Advert ÇİKOLATA

ATSO – TOBB İŞBİRLİĞİ İLE YAPILACAK OKULUN İNŞAATINA İLK KAZMA VURULDU

ATSO – TOBB İŞBİRLİĞİ İLE YAPILACAK OKULUN İNŞAATINA İLK KAZMA VURULDU

ATSO – TOBB İŞBİRLİĞİ İLE YAPILACAK  OKULUN İNŞAATINA İLK KAZMA VURULDU
ATSO – TOBB İŞBİRLİĞİ İLE YAPILACAK  OKULUN İNŞAATINA İLK KAZMA VURULDU akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 592 kez okundu.
Advert

 

ATSO – TOBB İŞBİRLİĞİ İLE YAPILACAK

OKULUN İNŞAATINA İLK KAZMA VURULDU

Akyazı TSO – TOBB İlköğretim okulu inşaatının ilk kazması vuruldu. İki hafta önce ihalesi yapılan İlköğretim okulunun inşaat çalışmaları başladı.

İhaleyi alan Anakara’lı BOR-KA GRANİT MERMER DOĞAL TAŞ MADEN İNŞAAT TAAHHÜT TİC.LTD.ŞTİ. Firma Sahibi ve  İnşaat Mühendisi Bora Çalış  ekibi tarafından  okul inşaat alanında zemin düzeltme, zemin sondaj ve hafriyat işleri çalışmalarına başlanıldığını söyleyen ATSO Başkanı Z.Şinasi Bayraktar yaptığı açıklamada, ihale sonucu yüklenici firma ile yapılan protokol gereği Akyazı TSO -  TOBB  ilköğretim okulu 270 günde tamamlanarak yılbaşında Müşavir Firmanın incelemesinin ardından Eğitim ve Öğretime açılacaktır. 6000 m2 alan üzerine, 97 metreye 33 metre ve 2 kat olarak yapılması planlanan okulda, özellikle engelli çocuklarımız için asansör bulunacaktır. Sınıflar  haricinde, Fen Laboratuarı, Görsel Sanat Atölyesi, Kütüphane, Müzik odası, Beden Eğitimi, çok amaçlı salon , Öğretmenler ve Müdür ve Müdür Yardımcıları odaları bulunmaktadır.

Başkan Bayraktar,Akyazı’ya  kaliteli ve  modern bir yapıya sahip olacak olan okul inşaatının başlamasının mutluluğunu yaşamaktayız.Önümüzdeki eğitim ve öğretim yılında İlçemizin yaşayacağı okul sorunu yapımı başlayan  Akyazı TSO-TOBB ilköğretim okulu  sayesinde  çözüme kavuşacak ve öğrencilerimiz  modern bir okulda eğitim ve öğretim göreceklerdir. dedi.

a href="http://www.akyazihalkinsesi.com//files/uploads/e5045100e8.jpg">

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500