Advert ************************************** Advert

AKYAZI BELEDİYE BAŞKANI BİLAL SOYKAN NEYİ SÖZ VERMİŞSEK 5 YIL İÇİNDE YAPACAĞIZ

AKYAZI BELEDİYE BAŞKANI BİLAL SOYKAN NEYİ SÖZ VERMİŞSEK 5 YIL İÇİNDE YAPACAĞIZ

AKYAZI BELEDİYE BAŞKANI BİLAL SOYKAN  NEYİ SÖZ VERMİŞSEK 5 YIL İÇİNDE YAPACAĞIZ
AKYAZI BELEDİYE BAŞKANI BİLAL SOYKAN  NEYİ SÖZ VERMİŞSEK 5 YIL İÇİNDE YAPACAĞIZ
Bu içerik 1657 kez okundu.
Advert

AKYAZI BELEDİYE BAŞKANI BİLAL SOYKAN

NEYİ SÖZ VERMİŞSEK 5 YIL İÇİNDE YAPACAĞIZ

 

Cumhur ittifakı ve AK Parti akyazı belediye Başkanı Bilal Soykan akyazı belediye başkanı oldu

Kesin olmayan sonuçlara göre

Akyazı'da Cumhur İttifakı ve Ak parti Adayı Bilal Soykan

39 bin 872 oy ve yüzde 71.37 oy oranıyla

seçimin galibi oldu. 

 

BALKON KONUŞMASI YAPTI

31 Mart Yerel Seçimleri'nde kesin olmayan sonuçlara göre Cumhur İttifakı Akyazı Belediye Başkan Adayı Bilal Soykan seçimden zaferle çıktı.

 

Başkan Soykan Balkon Konuşması Yaptı 
 

31 Mart Yerel Seçimleri'nde kesin olmayan sonuçlara göre Cumhur İttifakı Akyazı Belediye Başkan Adayı Bilal Soykan seçimden zaferle çıktı. 

Cumhur İttifakı Akyazı Belediye Başkan Adayı Bilal Soykan, kesin olmayan sonuçlara göre yüzde 72'in üzerinde oy alarak seçimden zaferle çıktı. 
Cumhur İttifakı'nın seçim zaferiyle birlikte ilçede vatandaşlar sevinç gösterileri ve konvoy düzenledi.

AK Parti İlçe Teşkilatı Binası önünde toplanan AK Parti ve MHP'li vatandaşlar, Bilal Soykan'ı karşıladı.

Bilal Soykan, İlçe Teşkilatı'nda tebrikleri kabul etti. 22 ve 23'ncü dönem milletvekili Recep Yıldırım, AK Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem, MHP İlçe Başkanı Ali Dertli Soykan'ı tebrik etti. 

 

BİLAL SOYKAN, BALKON KONUŞMASINDA;

Bize yakışan, Akyazı'ya yakışan neyse onu yapacağız. Bu birincilik sizin. Size helal olsun. Geç oldu ama güç olmadı. Allah razı olsun. Hepinize teşekkür ediyorum" diyerek sevin yaşayan AK Parti ve MHP'li vatandaşlara teşekkür etti. 
 

AKYAZININ GELECEĞİ EMİN ELLERDE

AK Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem ise verilen desteği karşılıksız bırakmamak için belediye başkanıyla birlikte gece, gündüz demeden, yağmur çamur demeden koşmaya gayret edeceklerini ifade etti. Ekrem, şunları söyledi; "Akyazı'nın sorunlarını çözmek için el ele, kol kola mücadele vereceğiz. Akyazımızı tarım, turizm, sanayi, üniversite şehri haline getireceğiz. Bu saydığım 4 dinamiğin üzerinde yükseltmek için var gücümüzle çalışacağız. Akyazı'nın geleceği emin ellerde. vermiş olduğunuz destek dolayı teşekkür ediyorum."
 

HAKLI GURURUNU YAŞAMAK HEPİMİZ HAKKIDIR

MHP İlçe Başkanı Ali Dertli de yaptığı konuşmada; "45 gündür birlikte çalışıyoruz. İyi ki Türkiye'de böyle bir ittifak yapılmış. Bunun haklı gururunu yaşamak hepimizin hakkıdır. Burada çok güzel bir mesaj verilmiştir. Biz bunun farkındayız. Biz Bilal Soykan'a gönül rahatlığıyla oyumuzu verdik. Her zaman arkasındayız. Meclis üyelerimizle var gücümüzle arkasındayız. Akyazı'ya yapacakları hizmetler noktasında kendisinden eminiz."
 

NEYİ SÖZ VERMİŞSEK 5 YIL İÇİNDE YAPACAĞIZ

Bilal Soykan ise teşkilatta yaptığı konuşmada; "2,5 aydır bizle birlikte hareket eden MHP İlçe Başkanına ve meclis üyelerine, kadın kolları başkanına, bizim teşkilatımızın her kademesindeki arkadaşlarımıza bize kahvehanelerini, evlerini, gönüllerini açan hemşerilerimize, siyasi rakiplerimize teşekkür ediyorum.  Çok şeyler söylediler. Biz duymazdan geldik. "3 yıl çivi çakmayacakmış" dediler. Başka şeyler dediler. Sizlerin oylarına helal getirecek hiç bir şey yapmayacağım. Akyazı güzel olacak hep beraber yapacağız. Oturacağız Akyazı için ihtiyacı neyse onun için çalışacağız. Neyi söz vermişsek 5 yıl içinde yapacağız" dedi.

 

 

 

BİLAL SOYKAN KİMDİR

01.01.1971 yılında Sakarya Akyazı Kuzuluk’ta doğdu. Orta ve lise öğrenimini Akyazı’da tamamladı. A.Ö.F. Yerel Yönetimler bölümünde öğrenimine devam eden SOYKAN, ticaretle uğraşmaktadır. 1999-2004 yılları arasında Kuzuluk Belediyesi meclis üyeliği, 2001-2008 yılları arasında Ak Parti Kuzuluk Kurucu Belde Başkanlığı, 2009-2014 yılları arasında Kuzuluk Belediye Başkanlığı görevlerinde bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HANGİSİ DOĞRU  BİR MİLYON TL Mİ?
HANGİSİ DOĞRU BİR MİLYON TL Mİ?
AKYAZI SİZİ NE KADAR  İLGİLENDİRİYOR
AKYAZI SİZİ NE KADAR İLGİLENDİRİYOR