Reklamı Geç
Advert ÇİKOLATA

MALAZGİRT RUHUYLA AKYAZI’DA 1071 KAHRAMAN

MALAZGİRT RUHUYLA AKYAZI’DA 1071 KAHRAMAN

MALAZGİRT RUHUYLA AKYAZI’DA 1071 KAHRAMAN
MALAZGİRT RUHUYLA AKYAZI’DA 1071 KAHRAMAN akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 1309 kez okundu.
Advert

MALAZGİRT RUHUYLA AKYAZI’DA 1071 KAHRAMAN

 Akyazı Kaymakamlığı, Akyazı Belediyesi ve Kızılay iş birliğiyle ilçede 'Malazgirt Ruhuyla Akyazı'da 1071 Kahraman' sloganıyla büyük kan bağışı kampanyası başlıyor.

Akyazı Kaymakamlığı, Akyazı Belediyesi ve Kızılay iş birliğiyle 5-6-7-8 Nisan tarihleri arasında Akyazı Çarşı içinde 'Malazgirt Ruhuyla Akyazı'da 1071 Kahraman' sloganıyla kan bağışı kampanyası gerçekleştirilecek.

Kan bağışı için başlatılan büyük kampanyada sıra beklenmemesi amacıyla Sakarya Kızılay kan bağışı Merkezi’nin göndereceği 1 tır, 2 otobüs ve kurulacak çadırla aynı anda 60 kişi kan verebilecek, aynı zamanda başvuru formlarını Akyazı Kaymakamlığından ve Akyazı Belediyesi Çözüm masasından ön kayıt yapılabilecek.

Akyazı'da 1071 kan bağışı hedefine ulaşmak için tüm sivil toplum kuruluşları, meslek odaları, kamu kurumları, mahalle muhtarları kampanyaya destek çalışması başlattı. Kan bağışı kampanyası çerçevesinde ilçedeki spor kulüplerinin sporcuları gösteri yapacak. Ayrıca mehteran gösterimi ile ney dinletileri ve birçok ikramda bulunulacak.

Kızılay'ın kan stokunun yüksek seviyeye çıkarmak için başlatılan kampanyaya tüm Akyazılılara destek çağrısı yapıldı.

Haber (29.03.2019)

                                                              ***********

 

 Akyazı kaymakamlığından duyuru

İlçemizde 'Malazgirt Ruhuyla Akyazı'da 1071 Kahraman' sloganıyla. Kaymakamlığımız Yazı İşleri ve Belediyemiz Çözüm masasından ön kayıt yaptırabilirsiniz. 5-6-7-8 Nisan tarihleri arasında Akyazı Çarşı içinde gerçekleştirilecektir

 

 

Advert japon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500