Reklamı Geç
Advert ÇİKOLATA

HÜSEYİN YAZICI’DAN MESAJ

HÜSEYİN YAZICI’DAN MESAJ

HÜSEYİN YAZICI’DAN MESAJ
HÜSEYİN YAZICI’DAN MESAJ akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 1126 kez okundu.
Advert

HÜSEYİN YAZICI’DAN MESAJ

 

Cumhuriyet Mahallesi Muhtar adayı Hüseyin Yazıcı’dan birlik olma mesajı.

Değerli Mahalle Sakinlerimiz, Çok Kıymetli Komşularımız 

 

Hayatımızın en özel köşesi olan, doğup büyüdüğümüz bu topraklarımızda milli geleneklerimizi sürdürdüğümüz,  iyi ve kötü günde beraber olduğumuz, cemiyetlerimizde ve bayramlarımızda buluştuğumuz,  camilerimizde cemaat, okullarımızda veli olduğumuz, komşuluk değerlerimize sahip çıktığımız Cumhuriyet Mahallemize ve İnsanlarımıza selam olsun. 

 

Mahallemizi temsil etmek için, insanlarımızla ve kurumlarımızla kalite değerlerimizi artırmak için, daha fazla göz önünde, daha sosyal, daha etkili hizmetlerimiz için, vizyon sahibi güçlü bir mahalle için 31 Mart yerel seçimlerinde Mahallemizden Muhtar adayı olarak huzurunuza çıkıyoruz. 

 

Mahallemizin Fiziki şartları, lokasyon konumu, insan kalitesi veeğitim gücüyle,   iyi bir organizasyon yeteneği olan, temsil gücü olan, yenilikçi bir anlayışla, Yeni dönemde yeni umutlar, yeni projelerle üstün hizmetler getirmek istiyoruz. 

 

Mahallemiz 3 ana cadde ve 100 sokaktan oluşan, 4000 nüfusu, 2600 seçmeni, 1.150 hane sayısı ile İlçemizde üçüncü büyük Merkez Mahalle Konumundadır.  Eğitim kurumları, Kamu kurumları, Dini tesisleri ve Esnaflarımızla mahallemiz şehrimizin en değerli yerleşim alanıdır. Mahallemiz bizlere yeni komşular getirmiş, yeni dostluklar kazandırmıştır. 

 

Doğduğumuz bu topraklara, insanlarımıza ödün borcumuz var diyerek,Gelin Birlik Olalım, Gelin Gücümüze Güç Katalım. Gençlerimizle, Kadınlarımızla, Büyüklerimizle Mahallemizde Dayanışmayı Artıralım...

 

İhtiyacımız Olan Tek Şey;  Biraz İlgi, Biraz Bilgi, Birazda Sevgi diyoruz... 

 

Birikimlerimiz, Tecrübelerimiz ve Ekibimizle,Gönülden Çalışacağız, Gönüller Kazanacağız…

 

Seçimlerin dostluk çerçevesinde tamamlanmasını, Ülkemiz ve Milletimiz için hayırlar getirmesini temenni ediyor. Tüm muhtar adaylarına başarılar diliyorum.

 

 HÜSEYİN YAZICI 

 CUMHURİYET MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

Advert japon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AKCAN YAPTIĞI HİZMETLERİ AÇIKLADI  YAPTIĞI AÇIKLAMADA  YILDIZ KONUTLARI NEDEN YOK
AKCAN YAPTIĞI HİZMETLERİ AÇIKLADI YAPTIĞI AÇIKLAMADA YILDIZ KONUTLARI NEDEN YOK
AKCAN AKYAZI HALKINI NAMERT İLAN ETTİ
AKCAN AKYAZI HALKINI NAMERT İLAN ETTİ