HASAN ALİ ÇELİK, ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİYLE

HASAN ALİ ÇELİK, ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİYLE

HASAN ALİ ÇELİK, ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİYLE
HASAN ALİ ÇELİK, ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİYLE
Bu içerik 1073 kez okundu.
Advert

HASAN ALİ ÇELİK, ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİYLE

Doç.Dr. Hasan Ali Çelik, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi öğrencilerine yönelik seminerlerini sürdürüyor. Çelik, Adapazarı Meslek Yüksekokulu öğrencileriyle bir araya gelerek Türkiye’nin kalkınmasında insan faktörü ve teknoloji konulu bir eğitim verdi.

Bakan Yardımcılığı ve Sakarya Milletvekilliği görevlerinin ardından sık sık üniversite öğrencileriyle bir araya gelerek seminer veren Doç.Dr. Hasan Ali Çelik, Camili’de bulunan Adapazarı MYO’da öğrencilere seminer verdi. Adapazarı MYO Müdürü Dr. Öğretim Üyesi İsmail Gümüş ve akademisyenlerin de eşlik ettiği seminere öğrencilerin ilgisi büyük oldu.

KÖKLÜ BİR OKUL

Hasan Ali Çelik, eski adıyla Sakarya Meslek Yüksekokulu olan Adapazarı MYO’nun Türkiye’de önemli bir imaja sahip olduğunu belirttiği konuşmasında, öğrencilerinin nitelikli bir şekilde mezun olarak başta Sakarya olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında iş hayatına devam ettiğini belirtti. “Türkiye’de akademik birikimi ve öğrenci kalitesiyle az sayıdaki meslek yüksekokullarından birisi de bu okuldur. Benim de mezun ettiğim birçok öğrencim bulunuyor. Sizleri bu anlamda tebrik ediyorum” dedi.

MARKA DEĞERİ YÜKSEK ÜRETİM

Türkiye’nin önemli atılımlar gerçekleştirdiğini belirten Hasan Ali Çelik, öğrencilerden girişimci ruhuyla hareket etmelerini istedi. Dünya’nın en büyük firmalarının bilişim firmaları olduğunu hatırlatan Çelik, “ Dünya’yla rekabet edebilecek bir seviyeyi yakalamalıyız, artık marka değeri yüksek üretimlere ağırlık vermeliyiz, bunun için en kıymetli kaynaklarımız sizlersiniz. Nitelikli insanlarımızla yüksek teknoloji üretmeye devam edeceğiz” dedi.

OKULUMUZUN ADINI İSTİYORUZ

Seminerin ardından öğrencilerle sohbet ederek soruları da cevaplandıran Hasan Ali Çelik’ e okulun adından duyulan rahatsızlık da dile getirildi. Öğrenciler,  Sakarya MYO isminin bir marka haline geldiğini ve yeniden okula verilmesi gerektiğini belirttikleri taleplerine Hasan Ali Çelik’ten de destek geldi.

Marka Değeri Yüksek Üretim

Okulun önemine değindi Türkiye de 3 tane böyle MYO var.

İnovasyon bilişim cağı Yüksek teknolojinin önemine değindi.

Aynı zamanda marka değeri

Marka

teknoloji

href="http://www.akyazihalkinsesi.com//files/uploads/0171d74f0e.jpg">

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Vatandaş     2019-03-06 Adam gibi adam işine bakıyor. Yılarca görev yaptığı partisine ne sallıyor nede başka partilere göz kırpıyor. Onun gibi halk ile iç içe olan başka bir Ak partili milletvekili olmadı bu şehirde
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BENİ RAHATSIZ EDEN İŞTE BU
BENİ RAHATSIZ EDEN İŞTE BU
MHP VE HALİT ÇOTUR
MHP VE HALİT ÇOTUR