istanbul escort

İSPİROĞLU'NUN NEDEN ADAY GÖSTERİLMEDİĞİNİ AÇIKLADI AKCAN NEDEN ADAY GÖSTERİLMEDİ?

İSPİROĞLU'NUN NEDEN ADAY GÖSTERİLMEDİĞİNİ AÇIKLADI AKCAN NEDEN ADAY GÖSTERİLMEDİ?

İSPİROĞLU'NUN NEDEN ADAY GÖSTERİLMEDİĞİNİ AÇIKLADI   AKCAN NEDEN ADAY GÖSTERİLMEDİ?
İSPİROĞLU'NUN NEDEN ADAY GÖSTERİLMEDİĞİNİ AÇIKLADI   AKCAN NEDEN ADAY GÖSTERİLMEDİ? akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 2240 kez okundu.
Advert

İSPİROĞLU'NUN NEDEN ADAY GÖSTERİLMEDİĞİNİ AÇIKLADI

 AKCAN NEDEN ADAY GÖSTERİLMEDİ?

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Karasu'da AK Parti'den aday gösterilmeyince BBP'ye geçen Karasu Belediye Başkan adayı Mehmet İspiroğlu'nun bir daha AK Parti'ye dönmesinin mümkün olmadığını dile getirerek, "28 dava bırakmış birisinin bu partiye bir daha dönmesi mümkün değildir. Bu kadar net." dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Adapazarı Kültür Merkezinde düzenlenen Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Meclis Üyesi adayları tanıtım toplantısına katıldı. 

Burada konuşma yapan Yavuz, BBP ile ittifak olmadığının altını çizerek "Karasu ile ilgili birkaç şey söylemek istiyorum, bilinsin diye söylüyorum. Diyormuş ki 'Biz Cumhur İttifakı'nın bir parçasıyız, AK Parti'nin adayıyım', yok böyle bir şey. Cumhur İttifakı'nın partileri Milliyetçi Hareket Partisi ve AK Parti'dir, bu kadar net." dedi.

BİR DAHA AK PARTİ'YE DÖNEMEZ
"Milliyetçi Hareket Partisi ve AK Parti'den kopup Büyük Birlik Partisi'nden aday olan var" diyerek İspiroğlu'nu hedef alan Yavuz yaptığı konuşmada şunları söyledi:
"Diyormuş ki 'Ben zaten hemen döneceğim AK Parti'ye', bende Genel Başkan Yardımcısı olarak söylüyorum ki bu şartlar altında partiden koparak BBP'ye gitmiş ve arkasında 28 dava bırakmış birisinin bu partiye bir daha dönmesi mümkün değildir. Bu kadar net."

BAŞTAN DA YOKTU SONRADAN DA OLMADI
'Milletvekilleri beni son anda aday göstermedi' diyen Mehmet İspiroğlu'nun neden aday gösterilmediği hakkında konuşan Yavuz, "Sonradan çıkartılmadı. Baştan da yoktu sonradan da olmadı. Yine gelse yine olmaz. Çünkü arkasında 28 tane dava var. 'Siz neredeydiniz bugüne kadar?' diyecek olanlar vardır. O günlerde de tam buradaydık. İçişleri Bakanı AK Partili birisi değil mi? Soruşturma izni vermiştir gözünü kırpmadan. Bizim meclis üyelerimiz bunun savaşını vermiştir ve bütün bunları gördükten sonra biz zaten baştan da sondan da öyle birisini aday olarak göstermemiz mümkün değildi. Onun için aday gösterilmemiştir." dedi.

NOT: Akyazı belediye başkanı Hasan Akcan'da son anda aday gösterilmediğini idda ediyor bu idda doğrumu?

Hasan Akcan neden aday gösterilmedi açıklarmısınız

 

Advert japon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Vatandaş     2019-03-06 Karapürçekte de aday kim gösterilecekti kim oldu onuda açıklasın Ali ihsan bey
Baraj 28     2019-03-06 Demek ki aday gösterilmemek için dava sayısı 28 i geçmemek gerekiyor... Lafa bak hizaya gel....