istanbul escort

Advert ÇİKOLATA Advert Balıkçı Hüseyin

BELEDİYELERDE 7 GÜN 24 SAAT HİZMET

BELEDİYELERDE 7 GÜN 24 SAAT HİZMET

BELEDİYELERDE 7 GÜN 24 SAAT HİZMET
BELEDİYELERDE 7 GÜN 24 SAAT HİZMET akyazihaber@hotmail.com
Bu içerik 549 kez okundu.
Advert

 

BELEDİYELERDE 7 GÜN 24 SAAT HİZMET

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, belediyelerde 7 gün 24 saat usulüne geçeceklerini söyledi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, muhtarlar, iş adamları, AK Parti yönetimi, MHP yönetimi, Meclis üyeleri, Meclis üyesi adayları, aday adayları ve akil insanlarla kahvaltıda bir araya geldi.

 

Bakan Kurum burada yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla belediyelerde yeni döneme geçileceğini açıkladı

 Kurum, "Göreve geldiğimiz andan itibaren 40'ın üzerinde şehirde 100'ün üzerinde ziyaret gerçekleştirdik. Hem bakanlığımızın hem de Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde belirlediğimiz eylem planlarını yerinde inceliyor hem de bir masa etrafında o ilin ileri gelenleriyle buluşarak istişarede bulunuyoruz.Şehirlerimizi planlarken sizvil toplum kuruluşlarımızı, kanaat önderlerimizi ve o bölgeye yatırım yapan kuruluşları, sanayicilerimizin fikirlerini alıyoruz. Muhtarlarımız güçlü Türkiye hedefimizin köylerimizdeki, mahallelerimizdeki öncüleridir. Biz artık bundan sonraki süreçte de Çevre ve Şehircilik Bakanlığı olarak sayın Cumhurbaşkanımızın talimatı çerçevesinde artık belediyelerde 7 gün 24 saat usulüne geçeceğiz. Vatandaşımıza 7 gün 24 saat hizmet edecek belediyelerde personel bulunduracağız ve gece gündür bu personel vatandaşımıza hizmet edecek." dedi.

 

Advert japon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500