BBP ADAYLARI TANITTI ŞEFFAF VE DOĞRU YÖNETİLEN BELEDİYE SÖZÜ VERDİLER

BBP ADAYLARI TANITTI ŞEFFAF VE DOĞRU YÖNETİLEN BELEDİYE SÖZÜ VERDİLER

BBP ADAYLARI TANITTI  ŞEFFAF VE DOĞRU YÖNETİLEN BELEDİYE SÖZÜ VERDİLER
BBP ADAYLARI TANITTI  ŞEFFAF VE DOĞRU YÖNETİLEN BELEDİYE SÖZÜ VERDİLER
Bu içerik 743 kez okundu.
Advert

BBP ADAYLARI TANITTI

ŞEFFAF VE DOĞRU YÖNETİLEN BELEDİYE SÖZÜ VERDİLER

 

Büyük Birlik Partisi (BBP) Akyazı Belediye Başkan Adayı Naim Yolcu, belediye meclis üyesi adaylarını tanıtarak projelerini açıkladı.

Naim Yolcu, Kuzuluk Balıkçı Hüseyin Restoranda meclis üyesi adaylarıyla birlikte basın toplantısı düzenledi.

 

Samimiyetle ve halka karşı samimi duygularla yola çıktıklarını söyleyen Yolcu, samimiyetin karşılığını her gittikleri ziyarette gördüklerini ifade etti. " Dürüstlüğümüze samimiyetimize karşı halkımız bizi sıcak karşılıyor" diyen Naim Yolcu; "Genç ve temiz arkadaşlarımızla yola çıktık. Samimi olarak çalışacağız. İlçemizde sessiz kitlenin sesi olacağız. Akyazılıların desteklerini bekliyoruz. Gittiğimiz her mahallede büyük ilgiyle karşılanıyoruz" şeklinde konuştu. 

 

"HESABINI BİLEN, KAYNAKLARI DOĞRU YÖNETEN BELEDİYE SÖZÜ"

 Yedigün 24 saat çalışan bir belediye vadettiklerini vurgulayan BBP Akyazı Belediye Başkan Adayı Naim Yolcu. hesabını bilen bir belediye sözü verdiklerinin altını çizdi.

 

Yolcu; "Hesabı şaşan, bütçesini aşan, hesabını aşan yönetim anlayışı kabul edilemez. Yeni gelir üreten, kaynakları doğru yöneten bir yapı sözü veriyoruz. Su gibi berrak bir belediye, ihtimasın dedikoduyu bile kabul etmeyen, ihalesini mümkünse herkesin önünde yapan, bütçesini beytül mal olarak gören, her kuruşun hesabını millete veren bir belediye vaat ediyoruz" dedi.

 

"ADİL BELEDİYECİLİK"

 

Yüzleri güldüren belediyeciliği hayata geçireceklerini dile getiren Naim YolCu, sözlerini şöyle sürdürdü; "Aç ve açıkta kimseyi bırakmayan, milletin içinde yaşayacak, derdiyle dertlenecek ve çözecek bir belediye vaat ediyoruz. Planlı bir belediye, birilerini değil, milleti zenginleştirecek, kendi yaptığı planı çiğnemeyecek ve çiğnetmeyecek belediye sözü veriyoruz.  Mahalleler arasında fark gözetmeyen, hakkı bilen, hakkı gözeten adil bir belediye sözü veriyoruz."

 

"BEDEL ÖDEMEYE HAZIRIZ"

 

İşlerin zor olduğunu bildiklerini, çeşitli zorluk ve engellemelerle de karşı karşıya geldiklerini anlatan Meclis üyesi adayı Diş hekimi Levent Serdar ; "

 

Bu memleket için bedel ödemek gerekirse öderiz. Merhum liderimiz Şehit Muhsin Yazıcıoğlu şehadetiyle en büyük bedeli ödeyenlerdendir. Bizde bu doğrultuda ilçemiz ve ülkemiz için çalışmaya ve gerekirse bedel ödemeye her zaman hazırız" ifadesini kullandı. 

 

Naim Yolcu'nun konuşmasının ardından meclis üyesi adayları kendilerini tanıttı. Toplantı toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

a href="http://www.akyazihalkinsesi.com//files/uploads/7657e937ec.jpg">

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BENİ RAHATSIZ EDEN İŞTE BU
BENİ RAHATSIZ EDEN İŞTE BU
MHP VE HALİT ÇOTUR
MHP VE HALİT ÇOTUR